Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.oktobris  


Jaunieši izvaicās cēsniekus par varonību

„Svarīgi ir ikvienam cilvēkam pašam atritināt domas, iekustināt rokas un sirdis rūpēs par savu zemi un tās ļaudīm”, ar šādu moto jau šobrīd valsts svētkiem gatavojas Cēsu novadā.

 

No 24. līdz 30. oktobrim brīvprātīgie Cēsu jaunieši ielu intervijās meklēs atbildes uz jautājumiem par varonību. Kas ir varonis? Ko nozīmē būt varonim? Kāds ir varonis? Ko nozīmē varonība, un vai brīvprātīgais, kas dara labu savai pilsētai, novadam, reģionam, valstij, arī ir varonis? Ikviens pretimnācējs būs laipni aicināts dalīties domās un pārdomās par varonības tēmu. Atbildes tiks nofilmētas un apkopotas video materiālā – „Cēsnieku stāsts par Varonību”. Video filmas pirmizrāde būs skatāma 11.novembrī plkst.16:30 rādīta Rožu laukumā.

 

Pasākumu organizē Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar nodibinājumu „Pievienotā Vērtība”. Pasākuma koordinatores: Gunta Grīnhofa un Baiba Āboliņa

Kontaktinformācija: pievienotavertiba@gmail.com ; +371 29497240

 

Šogad valsts svētkus sagaidot, tiek domāts ne tikai par pasākumiem 11.un 18.novembrī, bet arī par atsevišķām aktivitātēm kas veicinātu bērnu, skolēnu, jauniešu un cēsnieku patriotisko audzināšanu. Līdzīgi kā Cēsnieku svētkos vasarā, arī šajos ir akcents uz sabiedrības līdzdalību un iesaistīšanos. Plānots, ka tradicionālajiem svētku pasākumiem klāt nāks atsevišķi pasākumi skolu jaunatnei. Jau šobrīd izsludināts konkurss iedzīvotājiem par savas pilsētas izzināšanu un jaunu kultūrvēsturisko tūrisma maršrutu izstrādāšanu. Cēsu Valsts ģimnāzijā, ar skolotājas Ineses Lāces iniciatīvu, noris labdarības pasākumi, kuros skolas jaunieši veic neskaitāmus labus darbus dažādos veidos- ziedo dzīvnieku patversmei, nodod asinis, apciemo vecļaudis un Cēsu slimnīcas pacientus. Iesākot ar savu dzimto pilsētu, rūpēs par Latviju, cēsnieki gatavojas svētkiem!

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv