Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 20.novembris  


Tapis Cēsīm veltīts kalendārs - plānotājs 2009.gadam

Ikviens var iegādāties neikdienišķu kalendāru – plānotāju 2009.gadam ar starptautisko akvarelistu plenēru „Cēsis” labāko darbu reprodukcijām, mākslinieku pārdomām par Cēsīm un plānotajiem pasākumiem pilsētā nākamajā gadā. Tos var iegādāties Cēsu grāmatnīcās „Zvaigzne ABC”, „Sprīdītis”, „Jumava” un Cēsu Apmeklētāju centrā – Tūrisma informācijas centrā.

 

Cēsīm raksturīgais kalendārs – plānotājs ir praktiski noderīga un piemērota Ziemassvētku dāvana gaumīgu un oriģinālu lietu mīļotājiem. Tā kā lietotājam svarīgā informācija kalendārā-plānotājā ir pieejama divās valodās, tas kalpos par oriģinālu un noderīgu pilsētas suvenīru arī ārvalstu sadarbības partneriem un draugiem.

 

20 latviešu un ārvalstu mākslinieku, tai skaitā Īrijas, Taivānas, Armēnijas un ASV akvareļgleznotāju labāko darbu reprodukcijās attēlota Cēsu arhitektūra, kultūra un sadzīve kopš plenēra pirmsākumiem 1982.gadā. Kalendārā-plānotājā atspoguļotas arī plenēra dalībnieku un citu mākslas aprindām saistītu cilvēku pārdomas par Cēsīm un plenēru, norādīti plānotie pasākumi Cēsīs 2009.gadā un izcelti pilsētas novadnieki un notikumi, kuriem nākamgad atzīmējama apaļa jubileja.

 

Projektu īsteno Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs. Kalendāra dizaina izstrādei nepieciešamais finansiālais atbalsts gūts Cēsu pilsētas domes Kultūras projektu konkursā.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv