Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.novembris  


4.decembrī aicinām piedalīties aizraujošā pasākumā - Pilsētas kods - Cēsis!


Šajā pelēcīgajā laikā uzaicinām jūs 4. decembrī plkst. 17:00 piedalīties interesantā un aizraujošā pasākumā – Pilsētas kods – Cēsis! 


    Pilsētas KODS
ir intelektuāla piedzīvojumu spēle pilsētā. Tās nolūks ir iesaistīt Cēsu uzņēmumus  un iestādes aktīvā programmā, ko piedāvā Eži pasākumu aģentūra, prezentēt mūsu izveidoto produktu Pilsētas KODS Cēsīs un aicināt cēsniekus uz aktīvu laika pavadīšanu savā pilsētā.

    Lai saprastu būtību, šo spēli var salīdzināt ar TV redzēto - Skrējiens pēc miljona, tikai daudz mazākos apmēros. Taču pasākumā piedalīties var ikviens, jo fiziskās aktivitātes sastādīs tikai 50%, pārējais būs atkarīgs no stratēģijas, erudīcijas, radošās izdomas un aukstasinīgas morālās stājas.

    Sīkāka informācija ir adresē: http://ezi.lv/?id=325 - šeit arī var apskatīties foto galeriju no Valmieras pilsētas koda, kas notika 13.11.09. un pulcināja 28 komandas. Domājams, ka cēsinieki varētu pārspēt šo skaitli (maksimālais skaits ir 30 komandas). 

NB! Komandas dalības maksa – 10LVL (+PVN) jāsamaksā līdz 30.11.09.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv