Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.novembris  


Notiks biznesa ideju konkursa noslēguma seminārs

 

22. novembrī plkst 12.00 notiks biznesa ideju konkursa noslēguma seminārs, kura pirmajā daļā būs iespējams iepazīties ar inkobatora jaunākajiem uzņēmumiem, kuru pārstāvētās nozares ir kosmetaloģija, eksporta aģentūra un Rotora iekārtu 3D vibrodiagnostika. Pirmās daļas noslēgumā būs iespējams uzzināt par inkubatora aktualitātēm un aktivitātēm.

Semināra otrajā daļā „Savu ideju un spēju veiksmīgāka prezentācija jebkurā dzīves situācijā” ikviens varēs uzzināt sev noderīgu informāciju kā prezentēt sevi un savu produktu.

„Neatkarīgi no idejas vai nozares kurā Tu darbojies ikvienam ir jāmāk sevi „pārdot“ un prezentēt jebkurā dzīves situācija un vietā, lai kļūtu par savas nozares vadošo pārstāvi!

4 veidi kā prezentēt sevi un ideju dažādās dzīves situācijās ar atšķirīgiem prezentācijas veidiem un ilgumiem.

PREZENTĒ TĀ, lai rastos pārliecība ikvienam jebkurā vietā un laikā!”

Semināra noslēgumā tiks paziņoti biznesa ideju konkursa „CĒSĪS VAR!” finālisti.

 

Atgādinām, ka līdz 21.novembrim ikviens aicināts iesūtīt savu biznesa ideju konkursam „CĒSĪS VAR!”, kas norisinās jau trešo gadu. Vairāk par konkursa norisi un nosacījumiem iespējams uzzināt www.cesis-var.lv

 

Semināram iepriekš vēlams pieteikties zvanot 26678034 vai rakstot madara@magnus.lv

Semināru būs iespējams vērot tiešraidē.

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv