Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 20.decembris  


Norvēģi meklē sadarbības iespējas

 

   19.decembrī Cēsu pilsētas domē ieradās liela  Norvēģijas pilsētas Ašimas pašvaldības delegācija ar mēru Trūge Vestgārdu priekšgalā. Tā kā Ašimas apkārtnes komūnām ir sadarbības partneri Cēsu rajonā, viesi aicināja veidot sadarbību arī starp pilsētām.

  Domes priekšsēdētājs Gints Šķenders informēja norvēģu delegāciju par Cēsu attīstības prioritātēm. Izpilddirektors Jānis Rozenbergs informēja par pirmajiem publiskās un privātās partnerības projektiem. Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Inta Ādamsone pastāstīja par nozīmīgākajiem valsts investīciju un ES projektiem, kas izstrādāti un realizēti domē. Ašimas delegācijas pārstāvji iepazīstināja ar savu pilsētu un atzina, ka attīstības prioritātes ir līdzīgas- pilsētu vēsturiskā centra saglabāšana, transporta kustības optimizācija, jauna bērnudārza celtniecība.

   G. Škenders aicināja viesus vienoties par konkrēta projekta izstrādi un realizāciju piesaistot Norvēģijas valdības fonda un abu pašvaldību līdzekļus. Ašimas mērs pieļāva, ka Cēsu vecpilsētas reģenerācijas plāna aktualizācija varētu būt interesanta abām pašvaldībā, taču konkrētām norunām viesi nebija gatavi. Abas puses vienojās, ka izvērtēs gūto informāciju un tad precizēs sadarbības plānus. Tikšanās noslēgumā G. Šķenders ielūdza Ašimas pašvaldības pārstāvjus apmeklēt Cēsis 800 gadu jubilejas svinībās nākošajā vasarā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv