Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 20.decembris  


Nebijusi interese par Cēsu domes vakancēm

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Aija Garoza (4121677, 26029010)

Līdz 15. decembra pēcpusdienai Cēsu pilsētas dome konkursa kārtībā aicināja pieteikties darbā speciālistus uz šādiem amatiem - Nekustamā īpašuma nodaļas būvinženieris, Nekustamās nodaļas Nekustamā īpašuma pārvaldnieks, Komunālās nodaļas Inženieris tāmētājs un Cēsu pilsētas pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras” direktors. Kopā vakancēm pieteikušies 48 kandidāti.
Pēc konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām, atklājās, ka interese uz katru no amatiem ir bijusi pārsteidzoši augsta – savu CV un pieteikumu Nekustamā īpašuma nodaļas nekustamā īpašuma pārvaldnieka amatam iesnieguši 19 kandidāti, Cēsu pilsētas pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras” direktora amatam – 21 kandidāts, Nekustamā īpašuma nodaļas būvinženiera amatam savus pieteikumus iesnieguši 4 kandidāti un arī Komunālās nodaļas Inženiera tāmētāja amatam pieteikušies 4 kandidāti, kas ir vēl nebijusi interese par Cēsu domes amatu vakancēm.
Visi pieteikušies kandidāti ir individuāli uzaicināti uz komisiju, kurā notiks darba intervija un izvērtēta atbilstošākā kandidatūra katram amatam. Tuvākās komisijas plānotas jau 28. decembrī, 5. un 9. janvārī.
Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv