Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 20.decembris  


Cēsis iesaistās „Platforma muzic” labdarības akcijā

Kā ziņots iepriekš, Cēsīs ir uzsākusies „Platforma Music” organizētā labdarības akcija, kas 20.decembrī noslēgsies ar koncertu „Ziemas vakarā, ejot pie Tevis”.

 

Ziemassvētku labdarības akcijā mūziķi uzrunā cilvēkus, aicinot ziedot un dāvināt dažādas ikdienā noderīgas lietas. Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” ir apzinājusi aktuālākās vajadzības cēsniekiem, kam klājas visgrūtāk un kuriem būtu iespējams palīdzēt šīs akcijas ietvaros. Tādēļ īpaši aicinām ziedot grāmatas un rotaļlietas, ko saņems bērni no Aģentūras redzeslokā esošajām sociālā riska ģimenēm, kā arī vīriešu apģērbu, tai skaitā cimdus, cepures, šalles un apavus, kas lieti noderētu naktspatversmes iemītniekiem darba meklējumu gaitās. Protams, būsim pateicīgi ziedotājiem par ikvienu dāvanu, ko atvēlēsiet.

 

Mantas, kuras ir tīras un labā stāvoklī no 10.decembra – 20.decembrim pieņem Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 12.kabinetā darba laikā no 8:30-16:30 ar pārtraukumu no 12:00-13:00.

 

Ziedojumus atdot būs iespējams arī īsi pirms koncerta „Ziemas vakarā, ejot pie Tevis”, kas Cēsīs notiks 20. decembrī, plkst. 14:00, Cēsu Sv. Jāņa baznīcā. Pie baznīcas dežurēs mikroautobuss, kurā varēs atstāt dāvanas.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

Cēsu pašvaldības aģentūras

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127794Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv