Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.decembris  


Iznācis Cēsinieku kluba Ziemassvētku mēnešraksts

Iznācis Cēsinieku kluba Ziemassvētku mēnešraksts

 

Šajās dienās ir iznācis biedrības Cēsinieku klubs Ziemassvētku mēnešraksts, kurā apkopotas biedrības aktualitātes šī gada pēdējā ceturksnī.

 

Jaunajā mēnešrakstā varat uzzināt par Cēsinieku kluba jauno iniciatīvu, sniedzot atbalstu trim trūcīgām cēsnieku ģimenēm, kurām jau sarūpēti kluba biedru ziedojumi un dāvinājumi.

 

Izdevuma lappusēs ko interesantu un noderīgu atradīs jaunieši un viņu vecāki, jo stāstām par to, kā sācies Cēsinieku kluba un Cēsu novada jauniešu domes kopīgi veidotais projekts – sarunu seriāli jauniešiem „Vienas profesijas dažādās sejas”, kura laikā Cēsu skolās tiek organizētas diskusijas ar populārāko profesiju pārstāvjiem.

 

Atsākts darbs pie projekta „Baltu baznīcu Cēsīm!” – arī par to lasiet šajā mēnešrakstā, tāpat arī par Cēsinieku kluba informatīvo kampaņu, apzinot bijušos cēsniekus ārvalstīs.

 

Vēl šajā izdevumā dodam vārdu arī saviem sadarbības partneriem, kuru vidū - Cēsu kultūras centra direktores vietniece attīstības jautājumos Ilona Asare, Cēsu Sv. Jāņa draudzes priekšnieks Māris Ozols, Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga, Stalbes vidusskolas direktore Jolanta Dzene, Cēsu Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras direktore Iveta Sietiņsone un domubiedru grupas Cēsu Forums pārstāvis Ivo Verners. Paldies arī visiem citiem, bez kuru līdzdalības mūsu gads nebūtu tieši tāds, kāds tas ir.

Mēnešrakstā aicinām iepazīties ar Cēsinieku kluba jaunajām biedrēm – Ievu Riekstiņu un Viviānu Zipu, kā arī ielūkoties fotogalerijā no kluba biedru vizītēm skolās. Izdevumā ir arī daudz citu ziņu, kas ļaus vairāk uzzināt par Cēsinieku kluba darbību pēdējos mēnešos.

 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Saite uz mēnešrakstuAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv