Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 20.decembris  


28.decembrī J.Lūsēna un S.Jēgera koncertprogramma "Tas vārds"

Cēsu Sv.Jāņa baznīcā 28.decembrī, plkst.18:00 Jāņa Lūsēna un Sergeja Jēgera koncertprogramma ar Aspazijas vārdiem "Tas vārds".

Jānis Lūsēns, turpinot latviešu autoru dzejas ciklu tradīciju, izveidojis jau trešo dziesmu ciklu - koncertprogrammu “Tas vārds”, šoreiz veltot to Aspazijas dzejas fenomenam. Viņas dzeja no izsapņotiem ideāliem, kas brīnumainā veidā iedzīvina dabu, pāriet steigā, nemierā un nepastāvībā, kas aizrautīgi tiecas pasauli pārkārtot un pārveidot, esot neapmierinātībā ar tagadnes realitāti, tā klejo un maldās no vienas galējības otrā, ārpus laika un telpas robežas neparastā veidā savienojot sapņainību un trauksmainību.

Koncertprogrammā neierastā mūzikas instrumentu spēles savienojumā kontrtenors Sergejs Jēgers veidos mistērijas pilnu ceļojumu Aspazijas pasaulē, atklājot tās pirmatnīgo un duālo valdzinājumu.

Komponists Jānis Lūsēns: “Mēs mēģināsim būt kopā ar dzejnieci viņas trauksmainajā lidojumā, lai kopā ar klausītājiem pusotras stundas garumā pabūtu viņas pasaulē kā netveramā sapnī, kas reiz jau sapņots vai vēl sapņots tiks.”

Dziesmu ciklu koncertuzvedumā izpildīs kontrtenors Sergejs Jēgers un mūziķi, Ieva Šablovska (arfa), Kaspars Grigalis (sitamie instrumenti), Jānis Lūsēns juniors (basa ģitāra), Marita Bērziņa (akordeons) un programmas autors Jānis Lūsēns (taustiņinstrumenti un perkusijas) .


Biļetes – Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un Cēsu Tūrisma informācijas centrā Pils laukumā 9 katru dienu, izņemot pirmdienas.

Kontaktinformācija: Producente Anda Zadovska, T. +371 67969854, E. anda@latrix.lv

www.janislusens.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv