Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 6.augusts   Vārda dienu svin: Askolds, Aisma
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.decembris  


Veikti pasūtījumi portatīvo datoru un multimediju tehnikas iegādei

Pamatojoties uz 2010.gada 17.februārī noslēgto Vienošanos Nr.2009/0054/3DP/3.2.2.1.2/09/IPIA/VIAA/554 starp Valsts izglītības attīstības aģentūru un Cēsu novada pašvaldību  par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta īstenošanu, 2011.gada 25.augustā tika pagarināts īstenošanas termiņš Cēsu novada pašvaldības projektam „Izglītības iestāžu informatizācija”. Projekta īstenošanas termiņš ir līdz 2012.gada 30.jūnijam. Projekts tiks īstenots ar 100 % Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalsta finansējumu par kopējo summu, kas sastāda LVL 95 619,97.

 

Projekta mērķis ir izglītības iestāžu nodrošināšana ar atbilstošu, izmaksu efektīvu, drošu un uzticamu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju infrastruktūru, lai izglītības iestādēs un izglītības procesā plašāk un efektīvāk izmantotu informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, tādējādi uzlabojot izglītības kvalitāti un efektivitāti.

 

Projekta īstenošana paredz sekojošas aktivitātes:

·        Lokālo datortīklu attīstība

·        Multimediju kabinetu aprīkojuma iegāde

·        Portatīvo un stacionāro datoru iegāde

 

Par lokālo datortīklu attīstību Cēsu pilsētas pamatskolā, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, Cēsu 1.pamatskolā, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā un Līvu pamatskolā bija atbildīga Cēsu novada pašvaldība, kas paredzētos darbus noslēdza jau 2010.gada 30.septembrī, savukārt par multimediju kabinetu aprīkojumu, datoru un stacionāro datoru piegādi Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

 

Lai nodrošinātu stacionāro datoru, portatīvo datoru un multimediju tehnikas komplektu iegādi, IZM Eiropas Savienības fondu  finansētās apakšaktivitātes 3.2.2.1.2. „Izglītības iestāžu informatizācija” ietvaros veica centralizēto iepirkumu.

 

Atklātais konkurss „Stacionāro datoru un multimediju kabinetu aprīkojuma iegāde apakšaktivitātes 3.2.2.1.2. „Izglītības iestāžu informatizācija” ietvaros” tika izsludināts 2011.gada 20. jūnijā. 

 

Iepirkuma rezultātā ar SIA „Lattelekom” 2011.gada 13.septembrī tika noslēgta vispārīga vienošanās par attiecīgā informācijas tehnoloģiju aprīkojuma piegādi izglītības iestādēm. Atbilstoši vispārīgai vienošanās tika noteikta preču pasūtīšanas un saņemšanas kārtība, izmantojot mācību aprīkojuma iepirkuma pasūtījumu apstrādes elektronisko informācijas sistēmu (IS), kas nodrošina ērtu preču pasūtīšanu un ātrāku informācijas apriti starp Cēsu novada pašvaldību, projektā  iesaistītajām izglītības iestādēm un preču piegādātāju.
Administratora pienākumus elektroniskajā informācijas sistēmā sadarbībā ar projektā iesaistīto izglītības iestāžu pārstāvjiem veic Cēsu novada pašvaldības projekta vadītāja Laine Madelāne.

 

2011.gada nogalē 6 novada skolas  - Līvu un Rāmuļu pamatskolas, Cēsu 1.pamatskola, Cēsu 2.pamatskola, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola un Cēsu pilsētas pamatskola veica portatīvo datoru un multimēdiju tehnikas pasūtījumu. Plānots, ka jau 2012.gada janvārī skolām tiks piegādāts kopumā 6 multimediju tehnikas komplekti un 14 portatīvie datori.

 

Informāciju sagatavoja:

Laine Madelāne

Cēsu novada pašvaldības

Projektu vadītājaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv