Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.janvāris  


Apstiprināts Cēsu pilsētas logotips

Š.g. janvāra sākumā Latvijas Republikas Patentu valde ir apstiprinājusi Cēsu pilsētas apzīmējumu – preču zīmi.

            

Latvijas Republikas Patentu valde ir apstiprinājusi Cēsu pilsētas 800 gadu svinību apzīmējumā veiktās izmaiņas - skaitli „800” aizvietojot ar uzrakstu „ANNO 1206”, un atzinusi to par Cēsu pilsētas apzīmējumu.

 

Cēsu pilsētas apzīmējums ir stilizēts Cēsu pilsētas identitātes - Cēsu pilsdrupu grafisks attēls. Kompozīciju no trīs pusēm ietver stilizēta Cēsu pilsdrupu Rietumu torņa kontūrlīnija melnā tonī; kontūras iekšpusē ir daļēji regulārs krāsu laukums Cēsu pilsētas karoga pamattonī; krāsu laukumu vainago nosaukums Cēsis; krāsu laukumu nobeidz gada uzraksts „ANNO 1206”, kas atzīmē Cēsu pilsētas dibināšanu, savukārt krāsu laukuma iekšpusē ir stilizēta Cēsu pils mūru kontūrlīnija baltā tonī.

 

Logotipa īpašnieks ir Cēsu pilsētas Dome, kas nosaka vietu un veidu kādā logotips tiek izmantots, un nepieciešamības gadījumā pilnvaro citu preču zīmes lietotāju. Bez saskaņošanas ar pilsētas Domi, šo Cēsu pilsētas apzīmējumu lietot aizliegts.

 

Informācija par apzīmējuma grozījumiem tiks publicēta LR patentu valdes oficiālajā izdevumā PATENTI UN PREČU ZĪMES š.g. 20.februārī.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv