Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.janvāris  


Cēsu Kultūras centrā barikāžu atceres dienas pasākums

Vakar, 21.janvārī Cēsu Kultūras centrā notika barikāžu piemiņas pasākums 1991. gada notikumus atceroties. Tajā Latvijas neatkarības aizstāvjiem pasniedza 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi.

1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīme ir Latvijas Republikas valsts apbalvojums, kas izveidots, lai godinātu aktīvos Latvijas neatkarības aizstāvjus par 1991.gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, par ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī tām personām, kuras morāli un materiāli atbalstīja barikāžu dalībniekus.

Pasākuma muzikālo noformējumu sastādīja Cēsu Kultūras centra koris „Wenden”. Skanēs dziesmas no jaunā topošā koncertuzveduma ”Te ir tā vieta”. Klausītāji varēs dzirdēt klasiskas, bet tautā iemīļotas kora dziesmas: Gaismas pils(J.Vītols), Lauztās priedes (E. Dārziņš), Tad kad latvieši iet Dievu lūgt (R. Pauls), Daugaviņa (M. Brauns), Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas (Z. Liepiņš) un citas patriotiskas dziesmas, kuras skanējušas tautas atmodas laikā un barikāžu dienās.

 

 

Informācija sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv