Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 21.janvāris  


Pašvaldības speciālisti un uzņēmēji diskutē par novada attīstību


Ceturtdien 20.janvārī biznesa inkubatora „Magnuss” rīkotajā seminārā ar uzņēmējiem tikās Cēsu novada pašvaldības vadība un speciālisti. Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs pastāstīja par jaunumiem izglītībā, veselības aprūpē un ekonomikā. Finanšu nodaļas vadītāja Aivija Zerne informēja uzņēmējus par pašvaldības 2011.gada budžetu, tā veidošanas pamatprincipiem, plānotajiem ieņēmumiem un izdevumiem. savukārt Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Dita Trapenciere iepazīstināja ar Eiropas Savienības struktūrfondu finansētajiem attīstības projektiem, kurus šogad paredzēts īstenot Cēsu novadā.

  Pašvaldības speciālistu un uzņēmēju diskusijā tika skarts plašs jautājumu loks – par iespējām stimulēt vecpilsētas atjaunošanu, Cēsu klīnikas turpmāko attīstību, pievilcīgas biznesa vides radīšanu novadā. Uzņēmēji aicināja pilsētas uzturēšanā un sakopšanā aktīvāk iesaistīt iedzīvotājus. Piemēram, organizējot brīvprātīgo darbu ietvju attīrīšanā no sniega, vai aicinot cēsniekus piedalīties pilsētas apzaļumošanā. Semināra noslēgumā J. Rozenbergs atzina: „Tā bija vērtīga tikšanās un mēs varētu iedibināt labu tradīciju, reizi mēnesī tikties ar uzņēmējiem un runāt par viņiem aktuāliem tematiem. Ir svarīgi veicināt ekonomisko rosību un jaunu darba vietu rašanos un to mēs varam izdarīt tikai sadarbībā ar uzņēmējiem.”

Attēlā: Cēsu novada pašvaldības Finanšu nodaļas vadītāja Aivija Zerne stāsta uzņēmējiem par pašvaldības budžetu 2011.gadam.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv