Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 29.maijs   Vārda dienu svin: Maksis, Raivis, Raivo
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.februāris  


Slēdz trīspusēju sadarbības līgumu par XXIV Dziesmu un XIV Deju svētku atklāšanas koncerta modelēšanu Cēsīs

Ceturtdien, 21.februārī, Cēsu rajona padome, VA „Tautas mākslas centrs” un Cēsu pilsētas dome slēgs trīspusēju sadarbības līgumu par XXIV Dziesmu XIV Deju svētku atklāšanas koncerta modelēšanu 24.maijā Cēsīs. Plānots, ka koncertā piedalīsies 60 kolektīvi ar 2000 dalībniekiem no Vidzemes un Latgales. Līgumu slēgs Cēsu rajona padomes priekšsēdētāja vietnieks Laimis Šāvējs, Valsts aģentūras direktore Anna Jansone un Cēsu domes mērs Gints Šķenders.

 

Vēl viens šāds koncerts būs Saldū 25.maijā, kurā dziedās Kurzemes un Zemgales kolektīvi.

 

Pēc Cēsu rajona kultūras inspektores Ilzes Kalniņas teiktā, šis ir ļoti nozīmīgs solis ceļā uz XXIV Dziesmu svētkiem, Cēsu rajonam rīkot tik nozīmīgu Dziesmu svētku pasākumu ir liels gods un atbildība. Cēsnieki Dziesmu svētkiem gatavojas ļoti nopietni. No Cēsu rajona svētkos gaidāms lielākais dalībnieku skaits no Latvijas - (neskaitot Rīgas rajonu, kuru pārstāvēs 2600 dalībnieki), svētkos piedalīsies 56 kolektīvi ar 1600 dalībniekiem. Cēsu rajona padome īpaši rūpējas, lai rajona pašvaldības varētu nodrošināt kolektīvu piedalīšanos svētkos, tam no rajona pašvaldības budžeta līdzekļiem atvēlēti 75 tūkstoši latu.

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv