Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris   Vārda dienu svin: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.februāris  


Līgatnes dabas takas tiks slēgtas uz pieciem mēnešiem

Gaujas Nacionālā parka administrācija pieņēmusi lēmumu, ka rekonstrukcijas darbu dēļ no šī gada 3. marta līdz 1. augustam Līgatnes dabas takas apmeklētājiem tiks slēgtas. Realizējot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēto projektu, piecu mēnešu laikā visā teritorijā notiks intensīvi būvdarbi, kā arī jauna apmeklētāju centra celtniecība.

Latvijā populārais tūrisma objekts slēgts pirmo reizi 33 gadu laikā. Salīdzinot ar ilgo un nepārtraukto apmeklējumu kopš Līgatnes dabas taku izveidošanas 1975. gadā, cerams, ka pieci mēneši paies ātri.

Līgatnes dabas takās ar ERAF atbalstu kopš 2007. gada rudens tiek rekonstruēts sumbru iežogojums - atjaunota skatu platforma, teritoriju ietver jauna sēta un tās saimniekam jauna barotava, rekonstruēta meža skola „Pauguri”, uzsākta Apmeklētāju centra celtniecība. Drīzumā tiks veikta arī ainavu autoceļa iebraucamās daļas paplašināšana, stāvlaukuma rekonstrukcija, tūrisma taku, skatu torņa un piecu skatu platformu rekonstrukcija. Šo aktivitāšu realizēšana nepieļauj teritorijas ierobežošanu, līdz ar to liela uzmanība jāvelta apmeklētāju drošībai. Lai ieplānotā rekonstrukcija noritētu laikā, nav pieļaujams, ka būvdarbi aizkavētos turpinoties intensīvam Līgatnes dabas taku apmeklējumam.

Gaujas NP administrācija atvainojas par sagādātajām neērtībām un savus apmeklētājus atkal gaidīs no 1. augusta, kad būs pieejams jaunais Apmeklētāju centrs, pēc vairāku gadu slēgšanas atkal atvērts skatu tornis, izveidota ekspozīcija „Pauguros”, atjaunotas vairākas skatu platformas un uzlabotas takas.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv