Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.februāris  


Praktikanti izvēlas Cēsu pilsētas domi

Arvien vairāk jauno speciālistu par savu prakses vietu izvēlas Cēsu pilsētas domi, liecina Cēsu pilsētas domes Personāla inspektores Sandras Grantiņas sniegtā informācija. Šobrīd vienlaikus Cēsu pilsētas domē praksi veic septiņi topošie speciālisti no dažādām Latvijas augstskolām un profesionālās izglītības iestādēm.

 

Visvairāk praktikantu strādā Attīstības un plānošanas, Sabiedrisko attiecību, kā arī Informācijas tehnoloģiju nodaļās. Savukārt Administratīvajā nodaļā praktizējas viena topošā speciāliste.

 

Praktikanti pārstāv tādas mācību iestādes kā Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Jāņmuižas profesionālā vidusskola, Valsts Priekuļu lauksaimniecības tehnikums un Vidzemes Augstskola.

 

Kā informēja inspektore, vislabprātāk praktikanti par savām prakses vietām izvēloties Cēsu pilsētas domes Administrācijas nodaļu un Attīstības un plānošanas nodaļu. Tāpat Personāla inspektore novērojusi, ka praktikantu skaitam Cēsu pilsētas domē katru gadu ir tendence palielināties. Sadarbība ar jaunajiem speciālistiem vērtējama kā pozitīva, jo vērojama abu pušu ieinteresētība sadarbības veicināšanā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677;

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv