Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.februāris  


Cēsu pašvaldības mājas lapas sadaļa „Būvvalde informē” dod iespēju uzzināt informāciju ātrāk un ērtāk

Cēsu pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv ir uzlabota sadaļa „Būvvalde informē”, kas sniedz sākotnējo informāciju par būvniecības procesu, radot iespēju pilsētas iedzīvotājiem aktuālākos jautājumus uzzināt jau sadaļā.

 

Jau iepriekš pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv bija iespējams aplūkot sadaļu Būvvalde informē, tomēr tagad sadaļa ir ievietota redzamākā vietā (lapas labajā pusē) un papildināta ar vispusīgāku informāciju.

 

Šobrīd sadaļā iespējams iepazīties ar Būvvaldes reglamentu, sastāvu, plānotajām sēdēm, kā arī ar Būvvaldes sēdē pieņemtajiem lēmumiem un dažādu konkursu nolikumiem.

 

Sadaļā ievietotas arī nepieciešamās veidlapas, kas jāaizpilda katram, kas vēlas p pieteikties uz kādu ar būvdarbiem saistītu jautājumu. Jāpiemin, ka veidlapas ir ievietotas tādā secībā, kādā notiek darba process, sākot ar iedeju būvēt, līdz idejas realizēšanai un būves nodošanai. Kā arī sadaļa informē par attiecīgās nozares saistošajiem noteikumiem.

 

Joprojām turpinās lapas uzlabošanas process un ikviens ir aicināts sniegt savu viedokli mājas lapā - aizpildot viedokļu aptauju – „Gribi redzēt mājas lapu www.cesis.lv interesantāku? Izmaini to!”.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 4121677; 28645386

www.cesis.lv

laura.zauere@dome.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv