Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 21.marts  


Soli tuvāk galamērķim

Jau no gada sākuma darbojas Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona padomes izveidota darba grupa Andra Mihaļova vadībā, lai veiktu Izpētes un plānošanas darbu jauniešu centra izveidei Cēsīs. Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļa izstrādāja projekta pieteikumu Bērnu un ģimenes lietu ministrijai. Projekts guvis finansiālu atbalstu un Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders 14.martā ir parakstījis līgumu ar Bērnu un ģimenes ministriju par projekta „Cēsu jauniešu izglītības un veselības centra” īstenošanu.

Centra izveidē BĢM  ieguldījums ir Ls 10 000, kas tiks izmantoti telpu remontam Rīgas ielā 23, kur ar 2.septembri centrs uzsāks savu darbību. Centrā bez maksas piedalīties nodarbībās un konsultācijas varēs saņemt Cēsu pilsētas un Cēsu rajona jaunieši līdz 21 gada vecumam. Centrā strādās pedagogi-jauniešu konsultanti, psihologi un vecmāte vai ginekologs. Šiem speciālistiem atalgojumu nodrošina Cēsu rajona Izglītības pārvalde.

Cēsu pilsētas dome finansēs mēbeļu un mācību materiālu iegādi LVL 1000 apmērā un Cēsu rajona padome – LVL 5000 apmērā.

Centra uzturēšanas izmaksas sedz Cēsu pilsētas dome. Turpmāk centrs darbosies pamatojoties uz Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona padomes sadarbības līguma pamata.

 

Dzintra Kozaka
Cēsu pilsētas domes
Izglītības nodaļas metodiķe

t.:4121009Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv