Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.marts  


Gaujas Nacionālo parku prezentēs Gēteborgā (Zviedrija)

Šonedēļ Cēsu, Līgatnes un Siguldas tūrisma speciālisti dodas uz Gēteborgu (Zviedrija), lai Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) nacionālajā stendā ar Latvijas tūrisma saukli „Latvia. Best Enjoyed Slowly” jeb latviski – „Izbaudi Latviju nesteidzoties!” prezentētu arī Gaujas Nacionālo parku (GNP).

 

Uz ziemeļvalstīs populāro starptautisko izstādi „TUR 2012” speciālisti dodas ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu. Jau ziņots, ka sešas Vidzemes pašvaldības, Amatas, Cēsu, Līgatnes, Siguldas, Pārgaujas un Valmieras, kā arī Dabas aizsardzības pārvalde parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbību tūrisma nozarē un Gaujas Nacionālā parka teritorijas kā tūrisma galamērķa attīstību. Jaunais tūristu ceļvedis par Gaujas Nacionālo parku, kas tulkots vairākās valodās, tika prezentēts izstādēs – Rīgā, Igaunijā, Polijā, Somijā, Vācijā, Maskavā, Lietuvā. Kopumā Gaujas Nacionālais parks šajā gadā tiks prezentēts 12 starptautiskās izstādēs. 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv