Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.marts  


Bērnu zinātnes centrs aicina pieteikties dalībai Elektronikas nometnē

Pirmo reizi Latvijā, 4.-6. klašu bērniem tiks organizēta Elektronikas nometne. Tā norisināsies Cēsīs Bērnu Zinātnes centra Z(in)oo telpās. Nometnes pamatā būs individuālās un grupu nodarbības ar ARDUINO - pasaulē populārāko elektronikas komplektu iesācējiem.

 

ARDUINO pasaulē ieguvis lielu popularitāti. Tos mācību procesā izmanto gan skolas, gan interešu pulciņi. Pasaules pieredze rāda, ka darbošanās ar rokām palīdz daudz labāk attīstīt loģiskās, radošās un tehniskās domāšanas iemaņas. Internetā atrodami simtiem dažādu projektu ko, veidojuši kā iesācēji tā eksperti (http://goo.gl/zYYAO).

 

„Elektronika ir viena no perspektīvākajām nākotnes nozarēm”, saka Zinātnes centra vadītājs Pauls Irbins, „Pēc mūsu nometnes bērni nevis spēlēs datorspēles, bet paši turpinās attīstīt savas iemaņas un zināšanas ar nomentnē saņemto ARDUINO komplektu. Šī nomente būs pirmais nopietnais ieraksts CV, kas palīdzēs iestāties labākās augstskolās un iegūt labāku darbu.”

 

Nometne ir domāta gan zēniem, gan meitenēm. Tā attīstīs smalko motoriku, loģisko un radošo domāšanu, veicinās sadarbību komandā. Bez tam, bērniem tiks veicināta interese par elektronikas pielietojumu un perspektīvām dažādās dzīves sfērās.

Nodarbības klasē mīsies ar aktīvām nodarbībām Zinātnes centrā – spēles, draudzīgas sacensības, izaicinājumi. Bērniem būs iespēja arī apmeklēt dažādus Cēsu uzņēmumus, lai klātienē novērtētu plašo elektronikas pielietojumu biznesā un ikdienā. Nometnes noslēgumā vecākiem būs iespēja iepazīties ar savu bērnu sasniegumiem.

 

14.aprīlī pl.11:00, Z(in)oo konferenču zālē notiks informatīvā sapulce, kurā vecāki varēs klātienē iepazīties ar nometnes organizatoriem un programmu. Pieteikties uz nometni var līdz 15.maijam. Vietu skaits nometnē ir ierobežots (līdz 15 bērniem). Papildus jautājumiem var zvanīt t.: +37125400228 (Ieva – par pieteikšanos un norisi), t.:+37129655631 (Ansis - par nodarbību saturu), vai rakstīt info@zinoo.lv .

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Felca

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv