Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 21.aprīlis  


No 28.līdz 30. aprīlim a/s CATA telpās durvis vērs ikgadējā uzņēmējdarbības izstāde Cēsu uzņēmējs 2006.

 

 

No 28.līdz 30. aprīlim a/s CATA telpās durvis vērs ikgadējā uzņēmējdarbības izstāde Cēsu uzņēmējs 2006. Par jauku tradīciju ir kļuvis izstādi  atklāt  gan pašiem rīkotājiem – Cēsu rajona padomes priekšsēdētājam  Andrim Neimanim un pilsētas domes vadītājam Gintam Šķenderam, gan  valdības ministriem. Šogad izstādes atklāšanā dalībniekus uzrunās Saeimas nacionālās drošības komisijas vadītājs un ekspremjers  Indulis Emsis, kuram ir cieša saistība un sadarbība ar Vidzemi, piedalīsies arī Saeimas deputāti, kaimiņrajonu  padomju un pilsētu domju priekšsēdētāji, izpildinstitūciju pārstāvji.

 

,,Kvalitāte un konkurētspēja ir kļuvuši par uzņēmumu attīstības galvenajiem kritērijiem, kas ļauj virzīties uz priekšu. Mums, pašvaldību vadītājiem, jāmeklē iespējas un līdzekļi infrastruktūras sakārtošanā, jaunu speciālistu piesaistei savām pašvaldībām. Uzņēmējdarbība atspoguļo katras teritorijas dzīvotspēju,” savu vērtējumu izsaka Andris Neimanis. 

 

Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt un iegādāties jaunākās apgādu Valters un Rapa, Zvaigzne, Jumava grāmatas, uzklausīt banku un apdrošināšanas speciālistu konsultācijas, izvērtēt  LMT un Lattelekom ,,svaigākos” piedāvājumus, degustēt jau zināmu un jaunu firmu  gaļas, piena produktus, izbaudīt austrumu saldumus un Cēsu alu, notestēt jaunus auto un citus tehnikas brīnumus, izvēlēties labāko un piemērotāko mācību iestādi un iegūt vēl daudz citas noderīgas informācijas ikvienam.

 

Šogad ļoti plaši veikta izstādes reklāmas kampaņa laikrakstos, radio. Tas saistīts arī ar gaidāmo lielo jubileju - Cēsu 800 gadi . Izstādes reklāma, informatīvie materiāli -  viss cieši sasaucas ar šo notikumu, arī izstādes moto Tiksimies Cēsīs!

Informāciju sagatavoja

Rita MercaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv