Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 21.aprīlis  


Cēsis piedalās izstādē „Reģionālā attīstība Latvijā 2006”

Cēsu pilsētas domes pārstāvji, uzņēmēji un amatnieki šonedēļ 20. - 22. aprīlim piedalās izstādē „Reģionālā attīstība Latvijā 2006” Ķīpsalas izstāžu hallē. Izstādes ietvaros tiks demonstrēti visu Latvijas reģionu sasniegumi un attīstības virzieni.

 

Kopējā Cēsu pilsētas stendā piedalīsies pārstāvji no pilsētas domes un Vidzemes Vēstures un tūrisma centra (VVTC). Apmeklētāji varēs iepazīsties ar pilsētas domes piedāvājumu potenciālajiem investoriem uzņēmējdarbības attīstībai Cēsīs, iegūt informāciju par tūrisma iespējām rajonā un saņemt Cēsu 800 gadu jubilejas svētku programmu. To, ka Cēsis ir viena no saldākajām pilsētām Latvijā, parādīs medus ražotājs SIA „Vinnis”.

 

Uzņēmējdarbības attīstību Cēsu rajonā demonstrēs vairāki uzņēmumi. SIA „Aivars – K” stendā apmeklētāji varēs apskatīt un iegādāties dažādas netradicionālas skulptūras un interjera elementus no stikla, metāla un akmens. Arī SIA „Raunas Lauktehnika” un „Raunas Ceplis” kopējā stendā izstādīs metāla, koka un stikla mēbeles un dažādus dekoratīvos izstrādājumus.  

Izstādes atraktīvajā zonā būs z/s „Zaķīši” izveidotais trušu dārzs, kā arī darbosies aušanas darbnīca „Vēverīšas”, kurā ikviens interesents pats varēs iemēģināt roku šajā senajā amatā. Aktīvās atpūtas iespējas vasarā demonstrēs SIA „Cīruļkalns – atpūtas bāze”.

 

Kultūras programmā ar priekšnesumiem uzstāsies tautas vērtes kopa „Dzieti” un VVTC gidi, kuri demonstrēs ainiņas no teatralizētajām ekskursijām Cēsu viduslaiku pilī.

 

Izstāde „Reģionālā attīstība Latvijā” tiek organizēta pirmo reizi ar ieceri, ka nākotnē tā kļūs par tradīciju. Izstādes galvenais mērķis ir parādīt Latvijas izaugsmes iespējas. Izstāde būs atvērta apmeklētājiem trīs dienas no plkst. 11.00 līdz 18.00. Izstādi organizē Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija. Plašāka informācija par izstādi pieejama mājas lapā www.nap.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 41 27755

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv