Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.aprīlis  


Turpinās akcija Nekrāj atkritums

Cēsu iedzīvotāji ir aicināti uzkopt savus īpašumus, mājas un pagalmus.

Šobrīd Cēsīs, sadarbojoties Latvijas Zaļajam Punktam un SIA „ZAAO”, norisinās akcija „Nekrāj krāmus!”, kuras laika iedzīvotāji ir aicināti nodot nolietotu sadzīves tehniku, kas darbināma ar elektrību vai baterijām.

 

Pēc maija svētkiem cēsniekiem būs iespēja nodot arī organiskos atkritumus. Par nodošanas punktiem tiks ziņots vēlāk.

 

Sekojiet līdzi informācijai www.cesis.lv, laikrakstā Druva un citos plašsaziņas līdzekļos.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

T.64121677, 28645386

 

 

 

 

Noskaidroti pavasara tīrības akcijas „Nekrāj krāmus!” pirmās kārtas izlozes uzvarētāji

 

Latvijas Zaļā punkta (LZP) un sadarbības partneru SIA „ZAAO” kopīgi organizētās pavasara tīrības akcijas „Nekrāj krāmus!” izlozes pirmajā kārtā uzvarētāji Sandra Zīmele, Guntars Kurzemnieks un Jānis Oleško kuri saņēma dāvanu kartes 30 latu vērtībā jaunu elektropreču iegādei. Akcija turpināsies līdz 9.maijam un tās laikā iedzīvotāji tiek aicināti nogādāt nolietotās elektropreces uz elektrisko un elektronisko preču savākšanas punktiem, lai pēc tam tās nogādātu otrreizējai pārstrādei. Nākamo 55 dāvanu karšu izloze notiks 9.maijā.

 

SIA „ZAAO” pārstāve Ginta Gailuma pastāstīja, ka akcijas pirmajā kārtā nodotas 44 nomielotās elektropreces. Viņa uzsver, ka „dāvanu kartes piespiež cilvēkus iekustēties un gadiem krātās un taupītās elektropreces tomēr tiek legāli nodotas. Apmērām 15% eko laukuma apmeklētāju šeit iegriezās pirmo reizi - labs rezultāts!”

 

LZP valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: „Paldies visiem, kuri atsaucās mūsu aicinājumam un piedalās akcijā!!! Pavasarī Latvijas Zaļais punkts aicina iedzīvotājus izdevīgi atbrīvoties no savu laiku nokalpojušiem datoriem, televizoriem, galda lampām, gludekļiem, ledusskapjiem vai salauztās elektroniskām rotaļlietām. Izdevīgi – jo, tiekot vaļā no pašiem nevajadzīgiem krāmiem, ir iespēja paplašināt savu dzīves telpu un vienlaicīgi laimēt dāvanu kartes. Otrkārt, nododot elektropreces tam speciāli paredzētajos punktos un laukumos, tās nenonāks dabā un neradīs piesārņojumu. Izmestas nevietā, nolietotās elektropreces laika apstākļu dēļ sadalās, bet kaitīgās vielas nonāk zemē un ūdeņos, apdraudot vidi un cilvēku veselību. Treškārt, nevajadzīgās lietas sadalot un pārstrādājot, var saražot jaunas derīgas preces, tādejādi taupot arī dabas resursus.”

 

Akcijas mērķis ir izveidot efektīvu sistēmu nolietoto elektrisko un elektronisko preču savākšanai no mājsaimniecībām. Akcija vienlaicīgi notiek visā Latvijā 35 pilsētās sadarbībā ar 29 atkritumu apsaimniekošanas organizācijām.

 

Atgādinām, ka iedzīvotāji bez maksas var nodot nolietotus televizorus, ledusskapjus, veļas mašīnas un citas sadzīves elektropreces, kas darbināmas ar elektrību vai baterijām SIA „ZAAO” savākšanas punktos Cēsīs, Lapsu ielā 19 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00, sestdienās no plkst. 9:00 līdz 13:00, tālrunis uzziņām 26132288, Jaunpiebalgā, Br.Kaudzīšu ielā 9 darba dienās no plkst. 10:00 līdz 13:00, 14:00 līdz 18:00, sestdienās no plkst. 9:00 līdz 14:00, tālrunis uzziņām 26132288, Augšlīgatnē, Dārza ielā 8 darba dienās no plkst. 16:00 līdz 19:00, piektdienās no 16:00 līdz 18:00, sestdienās no plkst. 12:00 līdz 16:00, tālrunis uzziņām 26132288.

 

Nodošanai atgādātās elektropreces nedrīkst būt izjauktas!

Akcijas informatīvais atbalstītājs portāls draugiem.lv.

Sīkāka informācija par akciju:

www.zalais.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv