Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.aprīlis  


Iedzīvotāji atbalsta Cēsu prioritāti – kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu

Š.g. 21.aprīlī noslēdzas „Cēsu pilsētas attīstības programmas 2008.-2014.gadam” pirmās redakcijas sabiedriskā apriešana.

Kā stāsta Cēsu pilsētas domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja un Attīstības programmas izstrādes vadītāja Dita Trapenciere, iedzīvotāju aktivitāte nebija vērojama sevišķi liela. No kopējā iedzīvotāju izteiktā viedokļa var secināt, ka Programma iedzīvotājiem ir pieņemama un atbalstāma.

17.aprīlī Cēsu pilsētas domes zālē notika Attīstības programmas informatīvā sanāksme, uz kuru ieradās pieci cilvēki. Sanāksmes laikā iedzīvotāji izteica savu viedokli un tika iepazīstināti ar attīstības programmas tendencēm.

Iedzīvotāji atbalstījuši programmas prioritāti – Cēsu pilsētas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, kā arī paredzētās programmas aktivitātes, tomēr iedzīvotāji saredz, ka realitātē šīs nozares uzņēmējiem būtu nepieciešams lielāks atbalsts uzņēmējdarbības veicināšanai un attīstīšanai.

Tagad „Cēsu pilsētas attīstības programma 2008.- 2014.gadam” tiks nosūtīta izskatīšanai Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai un Vidzemes plānošanas reģionam, lai saskaņotu programmas atbilstību valsts un reģiona attīstības tendencēm. Pēc apstiprinājuma saņemšanas, programma tiks apstiprināta Cēsu Domes sēdē un uzsākta tās īstenošana.

Ar Attīstības programmu (2003.-2010.) un Aktualizēto programmas projektu (2008.-2014.) var iepazīties Cēsu pilsētas mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Cēsu pilsētas attīstības plāns.

Jau ziņots, ka šobrīd Cēsu pilsēta tiek īstenot Attīstības programma 2003.-2010.hgadam, tomēr šajā laika posmā ievērojami ir mainījušās attīstības tendences dažādās pilsētai nozīmīgās jomās, tāpēc bija nepieciešama Attīstības programmas aktualizēšana.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv