Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.aprīlis  


Darba kalendārs 21.-25.aprīlim

Otrdiena, 22.aprīlis

 • Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina piedalās seminārā - Vidzemes reģiona diskusijā, kas tiek organizēts, atsaucoties UNESCO iniciatīvai – starptautiskā nedēļa „Izglītība visiem”. Diskusijas mērķis ir vērst uzmanību iekļaujošās izglītības jautājumiem. L.Kokina seminārā uzstāsies ar prezentāciju „Iekļaujošā izglītība: konceptuāli un praktiski jautājumi un risinājumi Cēsu pašvaldībā”. Seminārs notiek visas dienas garumā, tā norises vieta - Cēsu Valsts ģimnāzija. Semināru organizē Cēsu rajona padome un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Cēsu filiāle sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju.

 

Trešdiena, 23.aprīlis

 • Publisko pasākumu komisijas sēde, plkst.10.00

 

Ceturtdiena, 24.aprīlis

 • Tautsaimniecības komisija, plkst.10.00
 • Valsts policijas atvērto durvju diena. Norises vieta Cēsu pilsētas domes lielā zāle, sākums plkst.11.00. programmā suņu paraugdemonstrējumi, informatīvā filma par Valsts policiju un cita interesējoša informācija.
 • Sociālo lietu komiteja, plkst. 13.00
 • Tūrisma padomes sēde, Vidzemes vēstures un tūrisma centrā, plkst.14.00
 • Finanšu komiteja, plkst.15.00
 • Cēsīs, Četru vēju skvērā, plkst.15.00 notiek Cēsu pilsētas mākslas skolas rīkotā mākslas dienu akcija „Brīnumdārzs”. Piedalās arī komanda no Cēsu pilsētas domes.

 

Piektdiena, 25.aprīlis

 • Vides padome, plkst.9.30

 

 • Cēsu pilsētas domes administrācija piedalās pašvaldību savienības kongresā Siguldā.

 

 • Kultūras padomes sēde, plkst.14.00

 

 • Cēsīs pieredzes apmaiņas vizītē ieradīsies Bauskas pilsētas sociālie pedagogi, izglītības darbinieki un pilsētas domes pārstāvji, lai klātienē iepazītos ar Cēsu pilsētas pozitīvās prakses piemēriem izglītības jomā. Bauskas delegācija ir izteikusi vēlmi iepazīties un izstaigāt 2007.gadanogalē Cēsīs atklāto Baltijā pirmo Bērna tiesību taku, ka arī plāno apmeklēt Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centru. Šī būs pirmā abu pilsētas pieredzes apmaiņas vizīte izglītības jomā.

 

 • Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs un Domes speciālisti tiksies ar Lietuvas pilsētas Alitus (Alytus) priekšsēdētāja vietnieku un pilsētas delegāciju, lai pārrunātu pilsētu attīstības tendences. A.Mihaļova un Domes speciālistu tikšanās ar Lietuvas pilsētas Alitus delegāciju paredzēta plkst. 13.00, pēc izstādes „Cēsu uzņēmējas 2008” apmeklējuma. Cēsu Domes un Alitus pilsētas pārstāvji kopīgi apmeklēs Cēsu 2.pamatskolu, kur viesiem prezentēs tendences Cēsu pilsētas attīstībā, kā arī vēlāk viesus klātienē iepazīstinās ar pilsētas investīciju teritorijām. Plkst. 16.00 Lietuvas delegācija apmeklēs arī Vidzemes Vēstures un tūrisma centru, kur ar Attīstības un komunikāciju nodaļas vadītāja Ievu Malcenieci dalīsies abpusējā pieredzē, diskutēs par iespējamo investīciju piesaisti un pārrunās citus aktuālus jautājumus.

 

Nākamnedēļ:

Dzīvokļu komisija, 29.04.

Mantas atsavināšanas komisija, 30.04.

 

 

 Informāciju sagatavoja Laura Zauere, Cēsu pilsētas domes Sabiedrisko attiecību speciāliste, t.64121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv