Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 21.aprīlis  


Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs talkos Kārļamuižā

Pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” darbinieki nolēmuši Lielās talkas dienā, 30.aprīlī pievienoties Kārļamuižas saimnieces Baibas Stepiņas aicinājumam - sakopt Ainavu krauju.

 

Pēc nelielām pārdomām, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra darbinieki nolēmuši, ka Cēsīs darba rokas Lielajā talkā netrūks, tāpēc jādodas palīgā savam kaimiņam un sadarbības partnerim Amatas novadā -  viesnīcai „Kārļamuiža”.

 

Talkas ietvaros tiks sakopta Ainavu krauja, kas atrodas Amatas krastā, apmēram 1 km attālumā no "Kārļamuižas", iepretī Kārļu zivjaudzētavai - starp Ainavu un Klintsleju mājām. Ainavu krauja ir 45 m augsta, vairāk nekā 500 m gara upes krasta krauja, kurā atrodas divi atsegumi. Tas ir viens no augstākajiem iežu atsegumiem Latvijā. No kraujas paveras iespaidīga ainava uz Amatas senleju.

 

„Kā iemīļots tūrisma objekts krauja pazīstama jau no 18.gs, taču šobrīd tā prasa talcinieku uzmanību, jo darāmā ir daudz, lai krauja sakopta harmoniski iekļautos kopējā ainavā,” uz talkošanu aicina viesnīcas „Kārļamuiža” saimniece Baiba Stepiņa un piebilst, ka pieteikties uz Ainavu kraujas sakopšanu var joprojām pa tālruni 26165298 vai rakstot uz e- pastu: info@karlamuiza.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv