Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 21.maijs  


Ielūgums uz pētījuma „Darba tirgus izpēte, analīze un perspektīvu noteikšana Cēsu pilsētā un Cēsu rajonā” rezultātu prezentāciju

God. kungi, cien. dāmas,

 

Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona padomes uzdevumā stratēģiskās attīstības plānošanas konsultāciju uzņēmums SIA „AC Konsultācijas” realizēja pētījumu ”Darba tirgus izpēte, analīze un perspektīvu noteikšana Cēsu pilsētā un Cēsu rajonā”.

Ielūdzam Jūs uz šī pētījuma rezultātu prezentāciju 2007.gada 22.maijā plkst. 10.00 Cēsu pilsētas domē, Raunas ielā 4, Cēsīs.

Būsim priecīgi par Jūsu jautājumiem, komentāriem un priekšlikumiem, piedaloties diskusijā par šī pētījuma rezultātiem.

Pētījuma veicēji ir mēģinājuši rast atbildes uz sekojošiem jautājumiem: Darba tirgus reģions: vai pastāv atšķirības rajona kontekstā? Bezdarbs: vai tāds pastāv? Uzņēmējdarbība: vai gaidāmas jaunas darba vietas? Izglītība: vai darba tirgus prasībām atbilstoša? Nodarbinātība: kāda tā ir? Nākotnes darbaspēks: ko var gaidīt darba devējs? Sadarbība: vai tā ir pietiekama? Ieteikumi: ko darīt?

 

Lūdzu, apstipriniet savu dalību pasākumā pa tālruni 7873810.

 

Ar cieņu,

 

Artūrs Caune

SIA “AC Konsultācijas” valdes loceklis                                   

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv