Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 21.maijs  


Izsludināta sabiedriskā apspriešana par Rūdolfa Blaumaņa bulvāra rekonstrukciju Cēsīs

Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 2006.gada 29.augusta noteikumiem Nr. 717 tiek izsludināta sabiedriskā apspriešana par Rūdolfa Blaumaņa bulvāra rekonstrukciju Cēsīs. Ar publiskās apspriešanas materiāliem par ieceri var iepazīties Cēsīs, Raunas ielā 4, Cēsu pilsētas domē, 2.stāvā. Sabiedriskās apspriešanas laiks no 2007.gada 24. maija līdz 2007.gada 7. jūnijam. Atsauksmes par publisko apspriešanu iesniedzamas Cēsu pilsētas domē, Raunas ielā 4, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā ar norādi ‘’Par sabiedrisko apspriešanu saistībā ar Rūdolfa Blaumaņa bulvāra rekonstrukciju Cēsīs”, Cēsu pilsētas mājas lapā www.cesis.lv, nosūtot elektroniski: e pasts: janis.sirlaks@dome.cesis., kontakttelefons 4122377, Jānis Sirlaks.

           Publiskajā apspriešanā izteiktais viedoklis tiek uzskatīts par derīgu, ja tas apstiprināts ar personas vārdu, uzvārdu, adresi. Ja viedoklis iesniegts iesnieguma vai aizpildītas anketas veidā, tas jāapstiprina arī ar personas parakstu.

Sabiedriskās apspriešanas gala ziņojums tiks paziņots Cēsu pilsētas domes mājas lapā (www.cesis.lv ).

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv