Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.maijs  


Cēsu pašvaldībai piederošas automašīnas pārdod izsolē

Publicēta: 14:06 21.05.2009.

Valmiera, 21.maijs, LETA. Rīt, 22.maijā, plkst.10 Cēsu domē notiks izsole, kurā paredzēts pārdot divas pašvaldībai piederošas automašīnas. Izsolei pieteikušies trīs pretendenti, aģentūru LETA informēja Cēsu domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs.

Iepriekš Cēsu dome bija pieņēmusi lēmumu izsolē pārdot četras pašvaldībai piederošas automašīnas - "Opel Astra", "Opel Zafira", "VW Transporter" un "VAZ 2110". Noteiktā laikā izsolei uz divām automašīnām pieteikušies trīs pretendenti.

"Rīt tiks izsolītas divas automašīnas - vienai ir astoņi, otrai 10 gadi. Lēmums par šo automašīnu izsolīšanu tika pieņemts tādēļ, ka vairāku gadu laikā automašīnu uzturēšanas un ekspluatācijas izdevumi ir pieauguši un ekonomisku apstākļu dēļ pašvaldībai tās uzturēt vairs nav izdevīgi," informēja Rozenbergs.

Ja automašīnas izdosies pārdot, iegūtā nauda tiks novirzīta pilsētas budžetā. "Dome neplāno pirkt jaunas automašīnas. Ja rīt šīs divas automašīnas, kas iepriekš piederēja pilsētas domei, izdosies pārdot, Cēsu domes rīcībā paliks trīs automašīnas," skaidroja Rozenbergs.

Divas automašīnas, uz kurām šajā izolē neviens nav pieteicies, iepriekš piederējušas Pašvaldības policijai, un to nolietojums ir lielāks. Lēmums par to, ko iesākt ar šīm divām automašīnām, vēl nav pieņemts.

Kristīne Meistere LETA

21.05.2009

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv