Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.maijs  


Cēsīs notiks Latvijas Pasākumu centru asociācijas sanāksme

26. maijā Cēsīs notiks Latvijas Pasākumu centru asociācijas (LPCA) sanāksme, kurā piedalīsies kultūras pārstāvji no dažādām Latvijas pilsētām – Siguldas, Liepājas, Rīgas, Madonas, Ventspils, Daugavpils.

 

Sanāksmes dalībniekiem paredzēta diskusija par to kā pārvarēt krīzi šajos ekonomiskajos apstākļos, ieteikumi pasākumu centru efektīvai darbībai, veiksmes stāsti no pašu pieredzes. Dienas garumā viesi iepazīs Cēsu pilsētu, apmeklēs Cēsu sporta kompleksu, Pilsmuižas kompleksu, Cēsu Izstāžu namu un Cēsu parkus.

 

Latvijas Pasākumu centru asociācija (LPCA) ir sabiedrībai pieejama vieta, kura nodrošina iespēju profesionāliem pasākumu organizatoriem un producentiem veidot kvalitatīvus kultūras, sporta, biznesa un izklaides pasākumus, attīstot pasākumu centra servisu, nodrošinot pieejamību apmeklētājiem un saglabājot misijas, mērķu un darbības stratēģijas kopīgu izpratni.

 

Latvijas Pasākumu centru asociācijas pamatmērķis ir apvienot pasākumu norises vietas – koncertzāles, kongresu centrus, multifunkcionālas halles, kultūras namus, u.c. vietas, kur notiek pasākumi, lai veicinātu pasākumu centru attīstību un konkurētspēju Eiropā.

 

Šobrīd LPCA iestājušās 14 kultūras iestādes un organizācijas, 2008. gadā arī Cēsu Kultūras centrs kļuva par pilntiesīgu Latvijas Pasākumu centru asociācijas (LPCA) biedru. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431; 29293195

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv