Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.maijs  


Cēsīs apskatāma jauniešu darbu izstāde „Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu”

Cēsu Kultūras centrā līdz 5.jūnijam apskatāmi Cēsu Jauniešu domes organizētās radošās izstādes „Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu” darbi, kas iesūtīti no visas Latvijas.

 

Radošā izstāde nu jau sesto gadu tiek rīkota, domājot par Bērnu tiesību un aizsardzības dienu 1.jūnijā, un tajā piedalās jaunieši vecumā no 13 – 21 gadam. Tās dalībniekiem šī ir iespēja radoši izpausties par tēmu “Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu”, kā arī parādīt savus darbus plašākai publikai. Darbi tika iesniegti kategorijās: radošie raksti, foto, digitālā fotomāksla, tēlotājmāksla un video.

Izstādes - konkursa „Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu” iesūtītos darbus vērtē: LNT raidījuma „Tautas Balss” režisors, video inženieris un r/a "HANSA MEDIA" audio-video inženieris, režisors Jānis Goldbergs; radošās apvienības MYStyle art projektu koordinators un valdes loceklis Edvards Gaušis; dzejniece Maira Asare; rakstnieks Rimants Ziedonis; Valmieras Drāmas teātra aktrise Ieva Puķe; Cēsu Bērnu un jauniešu centra izglītības metodiķe Antra Bāliņa – Diega; fotogrāfs Gunārs Binde; fotogrāfs Artūrs Daukulis; Cēsu rajona laikraksta „Druva” fotogrāfs Māris Buholcs; 2007.gada Grand Prix ieguvējs, fotogrāfs Jānis Vīksna; fotogrāfs Matīss Markovskis; žurnāla „Triecienspēks” fotogrāfs Jānis Podziņš; Cēsu pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga; „Gada cilvēks 2008” nominācijas ieguvējs Cēsīs, „Fonokluba” vadītājs un „Fonofest” organizators Lauris Sildniks; Cēsu pilsētas domes deputāts, Dailes teātra aktieris Juris Žagars; Cēsu izstāžu nama vadītāja Nata Livonska; mākslinieks Erro Rass; tēlnieks Matiass Jansons; „Cēsu alus” sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Baltbārde; video jaunietis VJ Pe Joke un audiovizuālo performanču Illegal DJ Team Riga meistars Pēteris Birznieks.

„Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu” noslēguma un labāko darbu apbalvošanas pasākums notiks 5.jūnijā plkst. 18.00, Cēsu klubā „Fonoklubs”, kurā tiks apbalvoti laureāti un pasniegta Grand Prix balva naudas izteiksmē. Pasākumā arī uzstāsies vairākas grupas: Triānas Parks, Sol Luna, Enema Express, Seat Free un Kārlis Kazāks.

Cēsu pilsētas Jauniešu domē darbojas aktīvi jaunieši no Cēsu pilsētas skolām, kas vēlas veicināt aktīvu un radošu jauniešu dzīvi pilsētā. Jauniešu domes uzdevums ir izteikt, pieņemt un izanalizēt priekšlikumus un ierosinājumus, kas ir saistīti ar jauniešu interešu un vajadzību īstenošanu un atbilstoši darba plānam izstrādāt un realizēt jauniešu interesēm atbilstošus priekšlikumu projektus.

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv