Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 21.maijs  


Ekonomikas ministrs darba vizītē viesojas Cēsīs

 

2010.gada 20.maijs.

 

Informāciju sagatavoja Sandris Sabajevs, ekonomikas ministra preses sekretārs.

 

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) nedēļas pasākumu ietvaros šo piektdien, 21.maijā, apmeklēs Cēsis.

 

Vizītes laikā ministrs tiksies ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un deputātiem, ar uzrunu piedalīsies Ekonomikas ministrijas organizētajos semināros "MVU nedēļa 2010 Vidzemē" un "Jaunā tūrisma un mārketinga stratēģija - ceļvedis attīstībā", kā arī apmeklēs automātisko pārnesumkārbu remonta rūpnīcu SIA "RECRO".

 

Ar šo vizīti ekonomikas ministrs turpina jau uzsākto tradīciju - regulāru tikšanos reģionos ar uzņēmējiem un vietējās pašvaldības pārstāvjiem, lai klātienē diskutētu par problēmām, ar kurām saskaras vietējie uzņēmumi, informētu par ekonomisko situāciju valstī un atbalsta mehānismiem uzņēmējdarbības veicināšanai.

 

Papildu informācija:

 

tālr.29217265,

 

sandris.sabajevs@em.gov.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv