Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 21.jūnijs  


Parakstīts līgums par akustiskās koncertzāles būvniecību Cēsīs

 

   Pirmdien 20.jūnijā Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un akciju sabiedrības UPB prezidents Uldis Pīlēns parakstīja apjomīgu līgumu par Cēsu kultūras centra rekonstrukcijas būvdarbu veikšanu. Līgums simboliski tika parakstīts vecā Kultūras centra ērģeļu zālē un līguma summa ir Ls 7 887 939 ( ar PVN). Ceļš no konkursa izsludināšanas brīža līdz līguma parakstīšanai  ilga vairāk nekā gadu, jo konkursa rezultāti divas reize tika pārsūdzēti. Galu galā četru ļoti cienījamu pretendentu  - A/S „UPB”, SIA „SKONTO BŪVE”, SIA „ARČERS”, SIA „RE&RE”, konkurencē,  konkursa komisija par uzvarētāju atzina A/S „UPB”.

  Pēc līguma parakstīšanas G. Šķenders pastāstīja, ka kultūras centra pārbūve par daudzfunkcionālu akustisko koncertzāli ir apjoma ziņā lielākais projekts, kas tiks īstenots Cēsīs. Domes priekšsēdētājs atzīmēja to, ka būvdarbu veicēji A/S „UPB” ir uzņēmums ar starptautisku pieredzi un ir pamats cerēt, ka darbi ritēs saskaņā ar abu pušu apstiprināto grafiku, un pēc diviem ar pusi gadiem mūsdienīgā koncertzāle vērs durvis apmeklētājiem. G. Šķenders uzsvēra, ka tā būs reģionālas nozīmes kultūras celtne un ieguvēji būs  Vidzemes iedzīvotāji.  U. Pīlēns pieļāva, ka darbs tiks paveikts ātrāk nekā plānots. Viņš pastāstīja, ka Cēsu kultūras centra rekonstrukcijas projekts ir gana sarežģīts, taču interesants, jo ietver gan rekonstrukcijas un restaurācijas darbus, gan jaunu apjomu celtniecību. „Pēdējā laikā esam būvējuši gan cietumus, gan psihiatriskās klīnikas ārvalstīs, jāatzīst, ka būvēt kultūras celtni tomēr ir patīkamāk,” piebilda U. Pīlēns.

  Kultūras centra rekonstrukcijas darbus plānots uzsākt jūlijā. Ēka tiks norobežota, tāpēc būs izmaiņas satiksmē un automašīnu novietošanā Raunas ielā.  Kā jau esam informējuši,  Cēsu kultūras centru pārbūvēs par mūsdienīgu, daudzfunkcionālu  akustisko koncertzāli ar 800 sēdvietām, mācību telpām A. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņiem, mēģinājumu telpām Vidzemes kamerorķestrim, amatiermākslas kolektīviem, mūzikas bibliotēkai. Projektā paredzēta arī mākslas galerija, kafejnīca, biroju telpas.  Cēsu kultūras centra rekonstrukcijas projektu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds ar Cēsu novada pašvaldības un valsts līdzfinansējumu.

Attēlā: Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders ( no kreisās) un A/S "UPB" prezidents Uldis Pīlēns, ērģeļu zālē paraksta līgumu par Kultūras centra atjaunošanu.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv