Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 21.jūnijs  


Vēl šonedēļ „Triatel xRace” Cēsu posms gaida dalībnieku pieteikumus aizraujošam piedzīvojumam

Līdz 26. jūnijam uz trešo piedzīvojumu sacensību „Triatel xRace” posmu, kas norisināsies Cēsīs, komandas var pieteikties par pazeminātu dalības maksu! Pieteikšanās noris līdz 5. jūlijam, „Triatel xRace” Cēsu posms notiks 9. jūlijā.

„Katru posmu veidojam atšķirīgu no iepriekšējiem – ja vienā ir uzsvars uz prāta asumu, tad citā tas ir ātrums. Varētu teikt, ka Cēsu posms dalībniekiem būs spēka pārbaudījums, jo, salīdzinot ar iepriekšējām sacensībām Dobelē un Bauskā, kāju posmi Cēsīs būs visspēcīgākie. Cēsu posms būs skaists, distancē būs gan kalni un klintis, gan līdzenumi, gan burvīgi priežu sili, gan stāvas un aizaugušas nogāzes. „Triatel xRace” Cēsu posmā iekļāvām vēl nebijušas disciplīnas – veloleģendu un peldēšanu. Veloleģendā dalībniekiem, pārvietojoties ar riteni, būs jāorientējas, vadoties pēc norādēm trasē. Veloposmā atsevišķos etapos būs gan ātri nobraucieni, gan lēni kāpumi un stratēģiski līdzenumi. Peldēšana šajā sezonā pirmo reizi aizstās ierasto laivu disciplīnu, jo laika apstākļi ir silti un peldes laikā dalībnieki varēs atvēsināties. Būs arī virvju uzdevums, ko daudzi dalībnieki novērtē kā visatraktīvāko un gaida ar nepacietību, un citi interesanti speciālie uzdevumi,” stāsta sacensību „Triatel xRace” organizators Jānis Vanags.

Ņemot vērā to, ka iepriekšējais, Dobeles posms, izvērtās neplānoti garš, šoreiz trase plānota rūpīgi, lai sacensību garums nepārsniegtu paredzēto, kas ir 1,5 stunda Mini klasei, 4 stundas Tautas klasei un 6 stundas Sporta un Biznesa klasei.

„Triatel xRace” piedzīvojumu sacensībām var pieteikties komandas, kurās ir trīs dalībnieki vecumā no 14 gadiem. Dalībniekiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu nepieciešama vecāku rakstiska piekrišana. Mini klasē komandā var startēt ģimenes līdz četriem dalībniekiem bez vecuma ierobežojuma.

Pieteikties „Triatel xRace” piedzīvojumu sacensībām un uzzināt vairāk par sacensību norisi var „Triatel xRace” mājas lapā http://www.xrace.lv/.

„Triatel xRace” vēl norisināsies trīs Latvijas novados: 9.jūlijā Cēsīs, 20.augustā Rīgā (“Rīgas svētki” ietvaros nakts posms) un 17.septembrī Siguldā, kur būs sacensību noslēgums un kopvērtējuma apbalvošana. Šo sacensību pamatā ir orientēšanās, braukšana ar velosipēdu, airēšana, stratēģiskā plānošana, kā arī citi aizraujoši prāta un nedaudz ekstrēmi speciālie uzdevumi. Distancē ir jāapmeklē 50 punkti un atkarībā no izvēlētās distances trasē pavadītais laiks ir no 1,5 līdz 8 stundām. Posmos iegūtie punkti nosaka kopējā seriāla uzvarētāju, kas iegūs galveno balvu 1000 LVL vērtībā.

Sacensību ģenerālsponsors – Triatel. Sacensību seriāla galvenā balva LVL 1000 vērtībā no veikala Gandrs. Sacensības atbalsta – Isostar, Delfi.lv, Dreamer, Ķeizarmežs, Silvanols, ūdens Lāsīte, Red Bull, Fazer, Garnier. Informē – Draugiem.lv, BadDog, City Fitness, TravelNews.lv, Parsportu.lv, Pilseta24.lv, Izkusties.lv.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv