Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.jūlijs  


Cēsu novada iedzīvotājiem iespēja pašvaldībai sniegt priekšlikumus

Lai sekmētu sabiedrības iesaistīšanos Cēsu novada attīstībā un aktuālu jautājumu apspriedē, kopš 17.jūlija Cēsu novada mājas lapā tās apmeklētājiem ir iespēja komentēt jebkuru tajā ievietoto informāciju. Tādejādi novada iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja piedalīties aktuālu jautājumu risināšanā pašvaldībā, sniegt priekšlikumus un ģenerēt idejas novada attīstības, izglītības, kultūras, sporta, tūrisma un citos jautājumos.

 

Kopš š.g.1.jūlija darbojas Cēsu novada mājas lapa, kas pārveidota no 2002.gadā izveidotās Cēsu pilsētas mājas lapas. Tajā ir pieejama aktuāla informācija par pašvaldības teritorijā notiekošajiem pasākumiem, pieņemtajiem lēmumiem un attīstības virzieniem. Mājas lapā pieejama novada domes un pašvaldības darbinieku kontaktinformācija, saistošie noteikumi, nolikumi, publiskie pārskati, iesniegumu veidlapas un citi dokumenti. Tāpat arī atsevišķi publicēta izsmeļoša informācija par kultūras, sporta un izklaides pasākumiem. Kopš 1.jūlija ir apvienota līdz šim Vaives un Cēsu mājas lapās pieejamā informācija.

 

Tāpat kā līdz šim, iedzīvotājiem ir iespēja nosūtīt vēstuli novada pašvaldībai, piedalīties diskusijās un publiskajās apspriešanās.

 

Cēsu novada mājas lapas statistikas dati liecina, ka to dienā apmeklē līdz pat 2000 apmeklētājiem. Plaši apmeklēta ir sludinājumu sadaļa, kurā ikviens interesents bez maksas var ievietot privātu sludinājumu. Populāra ir novadā notiekošo pasākumu sadaļa, kā arī informācija par pašvaldības iepirkumiem, konkursiem un darba piedāvājumiem. Tā piemēram, nedēļas laikā informāciju par vakancēm pašvaldībā ir apskatījuši 446 interesenti, bet par iepirkumiem interesējušies 766 apmeklētāji. Savukārt pasākumu kalendāru apskatījuši vairāk kā 4000 interesenti. Plaši apmeklēta ir arī novada pašvaldības sadaļa, kurā jauno novada struktūru apskatījuši 1045 apmeklētāji.

 

Pašlaik notiek darbs pie mājas lapas dizaina pārveidošanas, padarot lapu dinamiskāku un atvēlot tajā vairāk vietas jaunākajām aktualitātēm. Kā jaunums apmeklētājiem būs slīdošā ziņu lenta, kurā vienā teikumā tiks atspoguļota katra aktuālā informācija par notikumiem pašvaldībā.

Cēsu pašvaldības Simbolikas komisija uzsāks darbu pie novada simbolikas veidošanas. Līdz jauna novada logo, ģerboņa un saukļa izveidošanai Cēsu novada pašvaldība lietos Cēsu logo, bet veidlapās – Latvijas valsts mazo ģerboni.

 

Cēsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt konstruktīvus priekšlikumus un paust viedokli, būt korektiem un neizteikt personu apvainojošus komentārus.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv