Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 21.augusts  


Aicina ziedot Libānas un Izraēlas konfliktā cietušajiem.

UNICEF Latvijas Nacionālā Komiteja aicina Latvijas iedzīvotājus palīdzēt Libānas un Izraēlas konfliktā cietušajiem bērniem ar ziedojumu palīdzību. Ziedojumu var veikt UNICEF LNK kontā Unibankā, Vecrīgas filiālē, konta numurs LV42UNLA0002027469605 ar norādi „Ziedojums Libānai”, Reģ. Nr. 40008002796

 

Sadarbībā ar Libānas Veselības Ministriju, Pasaules Veselības organizāciju un Sarkanā Krusta starptautisko komiteju UNICEF nodrošina:

·        Pirmās nepieciešamības medikamentus;

·        Sadzīvei nepieciešamo priekšmetu komplektus ģimenēm (ziepes, spaiņus , katlus, pannas, segas);

·        Īpaši augstas enerģētiskās vērtības pārtikas produktus bērniem un pieaugušajiem, kā arī mikroelementu piedevas;

·        Ģeneratorus primārās veselības aprūpes centram;

·        Ūdens piederumu komplektus – attīrīšanai paredzētas vielas, ūdens tvertnes;

 

Joprojām aktuāls ir pārtikas, medikamentu, ūdens piegādes un sanitārā nodrošinājuma jautājums Gazā un Sīrijas bēgļu nometnēs.

 

Mūsu palīdzība kādam var nozīmēt ļoti daudz: par 3 Ls var nodrošināt viena cilvēka apgādi ar pirmās nepieciešamības veselības komplektu un medikamentiem, lai nodrošinātu galvenās medicīniskās vajadzības. Par 45 Ls var nodrošināt desmit ģimenes ar „ūdens komplektu” – mazgāšanās līdzekļiem, ziepēm, ūdens bļodām, dvieļiem, spaiņiem un ūdens attīrīšanas tabletēm. Par 90 Ls var nodrošināt 80 bērniem vienu komplektu „skola kastē”, kas sastāv no nepieciešamākajām lietām, lai atjaunotu skolu darbību krīžu laikā.

 

UNICEF LNK ir Latvijas Finansu ministrijas saņemta atļauja ziedojumu saņemšanai, kur uzņēmēji var saņemt atvieglojumus no ziedojuma summas.

 

Tuvākai informācijai:

Tālrunis:7503694, 7503693

Fakss: 7503602

e-pasts: unicef@undp.riga.lv

www.unicef.lv

 

Katram bērnam

Veselību, Izglītību, Vienlīdzību, Drošību

VAIROSIM CILVĒCĪBU!

UNICEFAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv