Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.augusts  


21.augustā „Humora vasaras” noslēgums Cēsīs

„Humora vasaras” noslēgums Cēsīs

Vasarai strauji tuvojoties beigām, savu vasaras tūri noslēdz arī koncertuzvedums „Humora vasara & CO”, kas šovasar skatītājus priecēja visā Latvijā. Rīt, 21. augustā, koncertuzvedums no vasaras atvadīsies kopā ar cēsiniekiem Pils parka estrādē ar skanīgām dziesmām un jautriem jokiem.

Pasākumā skatītājus ar aizraujošiem stāstiem par saviem piedzīvojumiem gan Latvijā, gan ārpus tās uzjautrinās visiem labi zināmās dāmas Mildiņa Nabiņa un Skaidrīte Krāniņa (Jānis Jarāns un Dainis Porgants). Pēc ilgu gadu klusēšanas, abas ir atgriezušās pie skatītājiem ar vēlējumu koncertu „DAUDZ NAUDAS!”, kura laikā varēsiet uzzināt, kā pa šiem gadiem mainījusies viņu dzīve un viņas pašas, kā arī tiks nodoti muzikāli sveicieni no klātesošajiem skatītājiem, gan arī no Latvijā pazīstamiem cilvēkiem.  

Latvijā iemīļotā un daudzkārt atzinīgi novērtētā latgaliešu grupa „Baltie Lāči” un solists Andris Baltacis atdzīvinās publiku ar skaistām un skanīgām dziesmām par Latgali. Grupa izpildīs arī daudziem jau iemīļoto dziesmu „Pār Baikāla stepēm”, kura ar savu stāstu neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju. „Humora vasarā” varēsiet dzirdēt arī īpaši „Baltajiem Lāčiem” sarakstīto dziesmu „Tava Latgale”, kuras autore ir šī pasākuma producente Laila Ilze Purmaliete. Grupai nu jau kādu laiku pievienojies arī šova „Zvaigžņu lietus 2” uzvarētājs francūzis Nikolā Roldāns, kurš patīkami pārsteigs skatītājus ar savu šarmu un dziesmām latviešu valodā.

Kamēr TV3 veidotais seriāls „UgunsGrēks” ir devies vasaras brīvdienās, tikmēr skatītājiem iemīļotā Helēnas lomas atveidotāja Zane Daudziņa pievienojusies „Humora vasarai”, lai ar savu šarmu un humoru padarītu koncertuzvedumu aizraujošāku. Zane cēsiniekiem nodos sveicienus, iejūtoties kādas Latvijā zināmas politiķes tēlā, kā arī visu zinošā un pieredzes bagātā dāmā no Amerikas, kura ar savu stāstu un padomiem spēs sasmīdināt jebkuru klātesošo. 

Kas gan tā par vasaru bez mīlestības? Sirdi aizkustinošas un romantiskas dziesmas par mīlestību izpildīs Latvijā iemīļots duets Harijs Ozols un Santa Zapacka, kuri šogad skatītāju sirdis iekaroja ar Šlāgeraptaujā iebalsotajām dziesmām „Tikšanās” un „Gabaliņš no sirds”. Santa un Harijs tik skaisti un patiesi izpilda savas dziesmas, ka tās aizkustina sirdi un rodas vēlēšanās noticēt mīlestībai.

Pasākumu piedāvā Radošā Apvienība „Meistaru Teātris”.

Kontaktinformācija:

Sigita Paula Cepleviča

RA „Meistaru Teātris” sabiedriskās attiecības

Mob. 28369212

sigita-paula@jaunaszvaigznes.lv

www.jaunaszvaigznes.lv Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv