Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.augusts  


24.augustā Lauku labumu rati vakara tirdziņā Rožu laukumā

24. augustā no plkst.19.00 līdz plkst.21.00 Vakara tirgus Rožu laukumā! Labumu rati kā senos labos laikos! Tieši no zirga ratiem svaigi un kvalitatīvi produkti, ko piedāvā Latvijas daba!

 

Katru otro piektdienu Cēsīs, Rožu laukumā, notiek vakara tirgošanās ar dažādiem gardumiem un citiem labumiem brīvdienu galdam vai svētku pārsteigumiem. Svaigas foreles, kūpinājumi, siera delikateses un vīns, svaigi cepta maize un tikko no dārza plūkti burkāni! Sulīgas lielogu mellenes un ne tikai...Kādai dzimšanas dienas dāvanai var piemeklēt oriģinālu pirts cepuri vai lupatu deķīti.

 

Arī šoreiz produkciju piedāvā: "Lejas Kaļļi", "Straupes piens", "Līgatnes vīni", "Kampi", Kārļu zivjaudzētava, "Siera ražotne", "Zaķīši", "Kalmes", "Lejas Imšēni", „Suco” un daudzi citi ražotāji.

 

Visi interesenti tiek laipni aicināti apmeklēt nu jau trešo vakara tirdziņu Rožu laukumā!

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv