Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 21.septembris  


Sestdien, 22.septembrī, noslēgsies Eiropas Mobilitātes nedēļa

Eiropas mobilitātes nedēļas laikā no 16.-22. septembrim Cēsu pilsētas dome aicināja izmantot videi draudzīgus pārvietošanās līdzekļus - velosipēdu, sabiedrisko transportu vai īsos ceļa posmus pārvarēt kājām.

Mobilitātes nedēļas noslēguma pasākums notiks 22. septembrī plkst. 15.00 Cēsu pilsētas stadionā, kopā ar Moto sezonas noslēguma pasākumu, kurā paredzētas dažādas atrakcijas, būs apskatāmi dažādi motocikli un to paraugdemonstrējumi. Vakarā – plkst. 17.00 paredzēts parādes brauciens no pilsētas stadiona līdz Cīrulīšiem, kur interesentus izklaidēs dzīvā mūzika, atrakcijas, dažādas balvas un citi pārsteigumi.

Aktīvā tūrisma centrs Eži mazajiem cēsniekiem piedāvās atraktīvas aktivitātes, kas veicinās satiksmes drošības ievērošanu uz ielām, savstarpējo cieņu pārvietojoties ar velosipēdiem.

Cēsu pilsētas dome mobilitātes nedēļās laikā rosināja mazos cēsniekus kopā ar vecākiem uz bērnudārzu doties kājām, ar velosipēdu vai sabiedrisko transportu, tādejādi mazinot auto radīto gaisa piesārņojumu.  

  Šī gada mobilitātes nedēļas galvenā tēma bija „Ielas gājējiem”.

 

Mobilitātes nedēļas pasākumus finansiāli atbalstīja Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācija.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv