Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.septembris  


Viesskolotāji palīdzēja apgūt valodas un ienesa jaunas vēsmas Rāmuļu pamatskolā

Septembrī Rāmuļu pamatskolā viesojas Eiropas brīvprātīgā darba veicēji no Spānijas (La Palmas Gran Canaria) un Turcijas.

Mūsu jaunie draugi prezentēja savas pārstāvētās valstis un pilsētas. Sniedza atbildes uz daudziem skolēnus interesējošiem jautājumiem.

Skolēni un skolas darbinieki bija sajūsmā par kopā pavadīto laiku, tādēļ uzaicinājām viesus doties pie mums biežāk un vadīt mācību stundas, radošas nodarbības.

Tuba, Belkisa, Gamals un Isabela ienesa skolā jaunas vēsmas: palīdzēja skolēniem apgūt angļu sarunvalodu, sociālās prasmes un dalījās ar savām zināšanām. Savās valstīs jaunieši studē augstskolās un apgūst skolotāju profesiju, matemātikas un juristu zinības.

Nodarbībās ar aizrautību skolēni veidoja zīmējumus par Latvijas kultūru un iepazīstināja ar tiem viesus. Kopīgi tika taisītas lidmašīnas, cenšoties sasniegt labākos lidojuma rezultātus.

Viesi apmeklēja arī mācību stundas un apguva metodiku. Ķīmijas stundā kopā ar 8. klasi viņi apguva zināšanas kā darboties ar vielām ķīmijas laboratorijā.

Ciemiņi īpaši atzinīgi vērtēja skolotāju darbu. Viņi atzina, ka skolotāji  ir radoši, prot motivēt skolēnus darbam un rūpīgi gatavojas katrai mācību stundai.  Vadot stundas, viņi pārliecinājās, ka darbs skolā prasa daudz enerģijas.

Ciemiņi mums ir iemācījuši pamatvārdus savā valodā, dažādas spēles, dejas un dziesmas, kopīgi sportojuši sporta stundās, dziedājuši ansamblī un darbojušies radošajās darbnīcās.

Paldies Sarmai Braunai par piedāvāto iespēju uzņemt skolā viesus!

Attēlā: Rāmuļu pamatskolas direktore Ija Brammane un skolotāja Ieva Lapsiņa ar viesskolotājiem no Spānijas un Turcijas.

Ieva Lapsiņa

Rāmuļu pamatskolas skolotāja


 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv