Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 21.oktobris  


Florbola čempionāts būs sausais

Nākošajā nedēļā Cēsīs norisinās Pasaules čempionāts florbolā junioriem un sakarā ar to pilsētas sporta kompleksa kafejnīcas apsaimniekotāji SIA „Beatus” vērsās domē ar iesniegumu atļaut čempionāta norises laikā tirgot alu. Sacensības notiek skolu brīvdienās, mačus vērot sabrauks daudz ārzemju komandu fani, kas ir raduši vērojot sacensības lietot uzturā alu un, ja viņi to nevarēs iegādāties kafejnīcās, centīsies ienest alus pudeles sporta kompleksā.

Cēsu domes Izglītības kultūras un sporta komitejas deputāts Raitis Sijāts uzskatīja, ka atsevišķos gadījumos, būtu pieļaujama alkohola tirdzniecība sporta kompleksā. Komitejas deputāti nolēma, ka ir jāatļauj alus tirdzniecība kafejnīcā pasaules čempionāta laikā. Pret balsoja vienīgi deputāte Gunta Bērziņa. Taču Finansu komiteja noraidīja kafejnīcas apsaimniekotāju lūgumu. Kā teica komitejas vadītājs domes priekšsēdētājs Gints Šķenders – „Deputātiem ir jābūt konsekventiem. Nozīmīgas, plaši apmeklētas sacensības sporta kompleksā tagad notiek katru nedēļas nogali. Pēc kādiem kritērijiem lai izvērtē, kad atļaut un kad neatļaut tur tirgot alu? Esmu publiski izteicis savu subjektīvo viedokli un joprojām uzskatu, ka nekas briesmīgs nenotiktu, ja vakaros pēc sacensībām vīri, pārrunājot spēles norisi, kompleksa kafejnīcā  iedzertu pa glāzei alus. Taču pilsētas sabiedrība kategorisku un aktīvi vērsās pret alkohola tirdzniecību šajā kafejnīcā un deputātiem ir jārespektē iedzīvotāju viedoklis.”  Šādu nostāju atbalstīja arī pārējie Finansu komitejas deputāti un nolēma, ka alus tirdzniecība sporta kompleksa kafejnīcā,  pasaules čempionāta florbolā laikā, nav pieļaujama.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs

t.4121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv