Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 21.oktobris  


LBL spēlē „Cēsis/Remarks” basketbolisti tikās ar Rīgas „LSPA/VEF”

Piektdien, 14.oktobrī,  kārtējā LBL spēlē „Cēsis/Remarks” basketbolisti tikās ar Rīgas „LSPA/VEF”. Saspringtā, kļūdām bagātā  spēlē, veiksme pēdējās sekundēs savu labvēlību dāvāja cēsniekiem, kas izcīnīja uzvaru ar minimālu pārsvaru 61 : 60.

   Spēles sākums mūsējiem bija neveiksmīgs, daudz neprecīzu metienu, kļūdas piespēlēs un vadībā izvirzījās viesi. Otrajā ceturtdaļā vadību pārņēma cēsnieki, taču iekrāt lielāku punktu pārsvaru nespēja un sīva spēkošanās ritēja līdz pat mača galotnei. Neveiksmes uzbrukumos, nekrita pat no visizdevīgākajām pozīcijām, mūsējo kompensēja ar aktīvu aizsardzību, tomēr sākoties spēles pēdējai minūtei viesiem rezultāta starpību izdevās samazināt līdz minimumam – 61 : 60. Pēdējās sekundēs „Cēsis/Remarks” spēlētājs Gundars Rauza nopelnīja tiesības izpildīt divus soda metienus, taču abi metieni bija neprecīzi. „LSPA/VEF” vēl atlika laiks vienam uzbrukumam, viņi izkārtoja brīvu metienu līderim Edgaram Buļam, taču viņa mestā bumba lidoja grozam garām un Cēsu komandas līdzjutēji varēja kārtīgi uzgavilēt.

   „Cēsis/Remarks” vecākais treneris Vladimirs Kiseļovs atzina, ka daudzi spēlētāji mājas spēlēs netiek galā ar psiholoģisko spriedzi. – „Ir ļoti labi, ka sporta kompleksa tribīnes ir pilnas, līdzjutēji mūs skaļi un aktīvi atbalsta, taču puiši vēl nav pieraduši pie tik vētraina atbalsta un uztraukumā biežāk kļūdās. Protams, paldies līdzjutējiem un mēs turpinām nopietni strādāt, lai uzlabotu sniegumu. Uzvara pār „LSPA/VEF” rāda, ka varam pārspēt arī līgas līderus,” atzina V. Kiseļovs.  Ar trim uzvarām četrās spēlēs „Cēsis/Remarks” ir izvirzījusies LBL turnīra tabulas otrajā vietā.

   Rezultatīvākie piektdienas mačā mūsu komandā bija Andris Umbraško 17 punkti un 6 izcīnītas bumbas, Ivo Pūce 9, Gundars Rauza 8 un Einārs Bučs 8 punkti.

  Nākošo spēli mūsējie aizvadīs 19.oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar „Kursa MRU”.  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv