Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.oktobris  


Suvenīri ar Latvijas un Cēsu simbolu

Cēsu Pils kompleksa Apmeklētāju centrā iespējams iegādāties visdažādākos suvenīrus ar Latvijas un Cēsu simboliem. Gandrīz lielākā daļa suvenīru ir izgatavoti no dabīgā materiāla un ir roku darbs.

 

Blakus jau esošajam suvenīru klāstam tagad iespējams iegādāties ziepes ar Cēsu viduslaiku un Jaunās pils attēliem. Savu vietu te atradis arī melno gulbju pāra foto. Turklāt ziepēm ir patīkama greipfrūtu smarža.

 

Pēc viduslaiku pils apskates lukturu gaismā, atmiņai par piedzīvoto, tādu pat lukturi iespējams atrast arī suvenīru veikala plauktā. Zēni var iejusties viduslaikos ar koka zobenu, vairogu, arbaletu palīdzību, meitenēm – domino spēle, kas arī ir izgatavota no koka.

 

Labo atmiņu pierakstiem krāsaini bloknoti ar interesantiem uzrakstiem, arī šie suvenīri izgatavoti no ekoloģiska materiāla. Zīmuļi ar vēlējumiem, teicieniem, mīklām un dažādiem uzrakstiem par Cēsīm, liekot pasmaidīt pat nopietnam pircējam. Tiek piedāvāta iespēja izveidot zīmuli ar savu dizainu.

 

Piedāvājumā ir skaisti apgleznoti trauki - krūzītes, vāzes, glezniņas, tā būs lieliska dāvana no Cēsīm un Latvijas. Veikalā ir vēl daudz jauku, mūsdienīgu un interesantu lietu.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv