Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 21.oktobris  


Cēsniece saņēmusi K.Morberga stipendiju

2009./2010.akadēmiskajā gadā Kristapa Morberga stipendiju ieguvuši 22 studenti no trim augstskolām - 16 Latvijas Universitātes (LU) studenti, pieci Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un viens Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) students. Stipendiju fonda kopējais apjoms ir 38 600 lati, vienam studentam paredzot stipendiju līdz 1800 latiem gadā.

 K.Morberga stipendiju ieguvusi arī LU studente, Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvente Kristīne Vībane. Kristīne Vībane par LU Fonda stipendiāti kļūst otro reizi. 2008./2009.akadēmiskajā gadā Kristīne ieguva LU Fonda administrēto SEB bankas stipendiju. Viņas vidējā atzīme ir virs 9 ballēm.

Kristīne nāk no, viņasprāt, Vidzemes sirds – Cēsīm. Jau mācoties Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā jauniete zināja, ko vēlas sasniegt dzīvē. Pateicoties veiksmīgajam startam zinātniski–pētniecisko darbu skatē, jau laicīgi nodrošināta budžeta vieta SZF Socioloģijas bakalaura programmā. Kristīne ir gandarīta par savu izvēli un studiju procesu, jo lekcijas ir aizraujošas un pasniedzēji - ļoti pretimnākoši.

„Jau no bērnu dienām zināju, ka pati esmu savas laimes kalēja, un ir veltīgi gaidīt kādas debesu dāvanas, tāpēc līdz ar šādu apziņu un dzīvespriecīgu skatu uz dzīvi man izdevās gūt panākumus gan mācībās, gan citās dzīves jomās. Esmu arī aktīva dažādu projektu un semināru dalībniece,” stāsta Kristīne. „Man bija tas gods saņemt SEB stipendiju, kas bija kā atalgojums manam ģimnāzijas laikā paveiktajam. Esmu par to ļoti pateicīga savam mecenātam - SEB bankai un, protams, arī LU Fondam, bez kura palīdzības stipendija nebūtu atradusi mani. Stipendija palīdzēja koncentrēties studiju procesam, jo nebija jādomā, kā pašai sarūpēt naudu dzīvošanai. Jutos pagodināta par šādu apbalvojumu, tāpēc tas mani mudināja būt vēl centīgākai un drošākai, jo apzinājos, ka es tiešām varu daudz ko paveikt. Veiksmīgi aizvadītais pirmais studiju gads to uzskatāmi pierāda.”Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv