Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 21.oktobris  


6.novembrī Laura Reinika īpašais šovs ES SKRIENU

Pirmā Laura Reinika koncerttūre ir klāt!

 

6. novembrī plkst.19:00 CATA Kultūras Namā dziedātāja un mediju zvaigznes LAURA REINIKA īpašais šovs "ES SKRIENU".

 

Dziedātājs un mediju zvaigzne Lauris Reiniks gatavo īpašu šovu ar nosaukumu „Es skrienu”. Šajā koncertšovā būs klausāmi gan pirmatskaņojumi no Laura jaunā albuma „Es skrienu”, kas iznāks 28. Septembrī, gan arī citas tautā iemīļotas melodijas no iepriekšējiem albumiem.


Šovā piedalīsies arī dejotāji un fona dziedātājas. Īpašs darbs tiek ieguldīts gaismu režijā un video montāžā, kas koncerta laikā skatītājiem un klausītājiem sniegs iespēju labāko dziesmu video versiju izlasi vērot uz skatuves lielā ekrāna. Tā kā Laura Reinika tūri un CD atbalsta visiem zināmā „Čili Pica”, tad katrā koncertā gaidāms arī kāds gards pārsteigums no Čili picērijas.


Šova un video režisore ir Aija Strazdiņa. Koncerttūri organizē „Mikrofona Ieraksti” sadarbībā arī „Micrec PM”

 

Gaidāmo albumu un koncerttūri atbalsta: Čili Pica, Dardedze hologrāfija, Antalis, BOD, LNT, StarFM, doremi.lv, 1188.lv, inbox.lv, draugiem.lv, apollo.lv, Mūzikas Video kanāls, Rīgas Viļņi.


Biļetes cena : Ls 6, Ls 5, Ls 4
Biļešu iegāde iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīze” kasēs (Cēsīs, Tūrisma informācijas centrā(Pils laukums 9)) un internetā www.bilesuparadize.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv