Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 21.novembris  


Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā sākumskolas bērni dzers pienu

Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā sākumskolas bērni dzers pienu

 

Ar 21.novembri Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā 1.-4.klašu skolēni pirmo reizi stundu starpbrīdī devās dzert pienu. 1.-2.klašu skolēni pienu dzēra 9.30; 3.-4 klašu skolēniem pienu pasniedza 10.20. Kā pastāstīja skolas direktore Ieva Eglīte, bērni par piena dzeršanu ir sajūsmināti un praktiski visi to dzēra labprātīgi - cits izdzēra veselu glāzi piena, cits pusglāzi”. Pienu pastariņiem piegādā Piensaimnieku sabiedrība „Straupe”.

Kā uzzinājām Cēsu domes Izglītības nodaļa, Pastariņa pamatskola ir pirmā Cēsu skola, kura ir uzsākusi piena dzeršanas programmu, domājams, ka drīzumā tai pievienosies arī citas Cēsu pilsētas skolas.

 

Piena dzeršanas programma ir Eiropas Savienības un Zemkopības ministrijas finansēts projekts „Skolas piens”. Litrs piena maksā 32 santīmus.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv