Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 21.novembris  


14.decembrī bērniem ZIEMASSVĒTKI BRĪNUMSKAPĪ

Nu jau tradicionāli trešo gadu Latvijas bērni un vecāki Ziemassvētkus svin Brīnumskapī. Un arī šogad Ziemassvētku skapis viesojas Cēsīs!

14.decembrī plkst.14:00 Cēsu 2.pamatskolā ZIEMASSVĒTKI BRĪNUMSKAPĪ. Koncertprogramma veidota no jaunām Pētera Brūvera un Aigara Voitišķa dziesmām, kuras izdotas jaunā 2012.gadā izlaistā albumā “Actiņas ,Austiņas”.

 

Šogad Kaķītis Laķītis ir uzaicinājis savas labākās skolnieces – pelītes no “Knīpām un Knauķiem” svinēt Ziemassvētkus kopā Brīnumskapī.

Brīnumskapi tiek īpaši uzposts svētkiem, tas kļūst arvien bagātāks! Gan ar dekorācijām – jaunām drēbēm, atvilktnēm un Ziemassvētku eglīti, gan gaismām un tumsām, gan jauniem viesiem. Un arī pašam Brīnumskapim ir ko stāstīt.. Par ko būs stāsts šajos Ziemassvētkos? Par to, ka ikviens uz šīs pasaules ir bijis bērns, kurš skaitījis pantiņus pie Ziemassvētku eglītes un cepis piparkūkas, rotājis māju un gaidījis  Ziemassvētkus.

 Pat skatītāju zāles noformējums būs īpaši smaržīgs un garšīgs ar piparkūkām, pīrāgiem un ziemassvētku makaroniem. Nu un ja šos gardumus gatavo uz vietas un pasniedz Brīnumskapja varoņi? Kā tos neēdīsi?

 

 Brīnumskapī mīt Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Roberts Rasa, Baiba Vanaga, Anrijs Grinbergs un „Knīpas un knauķi”. 

 

Ziemassvētki Brīnumskapī ir skaista tradīcija, kura jāsvin mums kopā.

Pasākuma ilgums 1h vai ilgāk, tas ir atkarīgs no bērnu aktivitātes!

Biļetes cena: Ls 1,50

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Cēsu Tūrisma informācijas centrā(Pils laukums 9) no 21.novembra.

 

Kolektīvu pieteikumi biļešu rezervācijai Cēsu Tūrisma informācijas centrā vai pa tālruni: 64121815Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv