Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.decembris  


Koncerts „Piecas sveces”

21. decembrī plkst. 13.00 Cēsu Kultūras centrā notiks Adventes laikam veltīts koncerts „Piecas sveces”, tajā piedalīsies Cēsu Kultūras centra tautas deju kolektīvs „Randiņš” un popgrupa „Hey”.

 

Gaidot Ziemassvētkus, Adventa vainagā tiek degtas četras sveces, „Randiņš” dāvina saviem skatītājiem koncertu – piekto sveci.

          Kā pastāstīja kolektīva vadītāja Sandra Jonaite, par tradīciju ir kļuvis pasākums sniegt koncertu Ziemassvētkos vecākiem un viesiem, kas ir kā jaunās sezonas padarītā pieturzīme pirms jaunā gada.

Šis koncerts būs stāsts par piecām svecēm. Dejotāji sagatavojuši jaunas dejas, kas būs ieskicējumi nākošajiem deju svētkiem.

Popgrupas „Hey” vadītāja Ina Aizgale, iepriecinās ar pašu jaunāko, mazāko dalībnieku sniegumu. Mazie dziedātāji izpildīs jautras dziesmiņas par piparkūkām, konfektēm, bučiņām. Skanēs arī Inas Aizgales komponētā dziesma „Tu, eglīte, eglīte”.

Ziemassvētku noskaņas radīs filozofiskas pārdomas par sveces būtību, sirdi priecēs deju horeogrāfijas un skanīgas Ziemassvētku dziesmas!

 

Ieejas maksa: Ls 1, -

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

tel. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv