Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 21.decembris  


Svētdien PG „Valleta” labdarības koncertā „Eņģeļi pār Latviju” iesaistīsies vēl vairāki mākslinieki

Šo svētdien PG „Valleta” notiks labdarības koncerts akcijas „Eņģeļi pār Latviju” ietvaros. Atsaucoties uz PG „Valleta” aicinājumu iesaistīties pasākumā, pieteikušies vēl vairāki mākslinieki, līdz ar to kuplinot labvēļu skaitu un papildinot pasākuma programmu.

 

21. decembrī no plkst. 12.00-14.00 PG „Valleta” 3. stāvā visi tiek aicināti uz labdarības koncertu, kurā uzstāsies muzikālās grupas un apvienības no Valmieras: Pekšņi,  Juniors, 8.marts, grupa no Rīgas - The Picture. Dziedās arī solisti valmieriete Elīna Krastiņa, Valletas Talants 2008 Anete Zālīte no Valkas, Latvijas Zelta talants dalībnieki Kristaps Krafte un Jana Eglīte.

 

Papildus koncertam mazākos apmeklētājus iepriecinās Ziemassvētku vecītis, un mazajiem būs iespēja pačukstēt Salatētim savas karstākās vēlēšanās, pastāstīt par saviem labajiem darbiem. Tāpat visiem kopīgi būs iespēja uzrakstīt kādu labu domu vai novēlējumu uz akcijas simboliem – eņģeļiem, un izrotāt ar tiem svētku eglīti. Savukārt Valmieras Drāmas teātris pasniegs dāvanu maznodrošinātai ģimenei - ieejas kartes uz teātra izrādi.

 

Jau informējām, ka visā Latvijā norisinās labdarības akcija „Eņģeļi pār Latviju”, kuras mērķis ir saziedot 42 396 latu, lai palīdzētu pieciem smagi slimiem bērniem. Ziedojumu kastes PG „Valleta” ir pieejamas jau no šodienas.

 

Bez tam akcijas laikā iedzīvotāji tiek aicināti ziedot arī kvalitatīvas un noderīgas mantas bērnu sociālās aprūpes centriem Latvijā. Ziedojuma mantas vietējie iedzīvotāji var atstāt PG „Valleta” informācijas centrā. 

Labestības akcijas noslēgums būs vērojams kanālā LNT 21. decembrī plkst. 20.20, bet visas dienas garumā varēs sekot līdzi pasākumiem Rīgā un reģionos speciālās tiešraidēs.

Akciju organizē: LNT, Swedbank, ziedot.lv

Atbalsta: PG „Valleta”, JA AUDIO, Ozone, Radio Valmiera, Vidzemes TV, Radio 3.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Aiva Logina

Tirdzniecības centrs Pilsētas Galerija „Valleta”

Sabiedrisko attiecību koordinatore

 

t. 6 42 07945, m.t. 22833286

aiva.logina@vtv.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv