Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2019.gada 12.novembris   Vārda dienu svin: Kaija, Kornēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 21.decembris  


Iepriecina novada vecākos ļaudis


Ziemassvētku nedēļā Cēsu novada domes deputāti, domes priekšsēdētāja vietnieks un izpilddirektors, Sociālā dienesta darbinieki apciemo vairāk nekā 800 Cēsu novada iedzīvotājus, kas ir vecāki par 80 gadiem un 1.grupas invalīdus. Viņiem ir sarūpētas Ziemassvētku kārumu paciņas un pašvaldības apsveikumi.

 

  Šogad pašvaldības sveicējiem pievienojušās arī Cēsu valsts ģimnāzijas 8a klases audzēknes, kas sirmgalvjus iepriecina ar skaistām Ziemassvētku dziesmām un skolēnu sarūpētajām paciņām. Tā ir patiesi jauka un sirsnīga tradīcija, ik gada nogalē iepriecināt novada vecākos ļaudis.

 

 Attēlā: Cēsniece Tekla Žilinska bija ļoti aizkustināta un pateicīga Cēsu novada Sociālā dienesta darbiniecēm un Cēsu Valsts ģimnāzijas audzēknēm par dziesmoto apsveikumu.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš teksts un foto

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv